Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány hogy táncoljon buliban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány hogy táncoljon buliban?

Figyelt kérdés
Tudom,hülye kérdés,meg alapból tudok mozogni, csak mások valahog ymindig jobban néznek ki. Ilyen "ribancosabb" tánc is érdekel. Esetleg letudnátok írni,mit kell csinálni,vagy videó lenne a legjobb!:) Nemlesz nehéz megtanulni,társastáncolni tudok,csak ugye ez más.
2011. jún. 23. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ez de gáz xD
2011. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább szopjál azzal mindenki jobban jár...
2011. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne táncolj ribancosan, azzal csak a f.szfej pasikat fogod vonzani:) Kicsit lehetsz csábos, de soha ne vidd túlzásba, ne ribanctáncolj egy másik csajjal - max ismerősök közt házibuliban, ahol tudják, hogy poén...
2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért gáz. Csak pár ilyen alapbulitánc mozdulatot szeretnék megtanulni. Aki már volt buliban,akkor tudja mire gondolok,aki nem,az meg nem,és csak az gázozik. Szóval nem kérek ilyen szopjak,meg satöbbi választ,mert nem vagyok rib*i barátom is van,csak szeretnék én is olyan jól táncolni ilyen helyeken is mint a többi lány.:)
2011. jún. 23. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
második vok csak viccből írtam
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bulitól függ. Zartkörü bulin pucéron a legjobb.
2011. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval a ribancosabb tánc a jobb hm... Én mikor legutóbb voltam buliban, nevettem az ilyen csajokon XD tök poén volt hogy tényleg azt hitték hogy jól táncolnak XDXD Megpróbálom leírni: a két kezed a melled elé teszed, tenyerek előre néznek. A felsőtested hullámzik, és közben a kezeidet fel-le emelgeted, kb mintha ablakot tisztitanál :D nem tudom mennyire jön így át, de nagyon kis menő csajok csinálták szóval most biztos ez a "cool".

22/L

2011. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!