Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisztizett be ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizett be ennyire? Jogos volt? Én ezek után mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az exem most nagyon úgy tűnt, próbálja újraépíteni velem a kapcsolatát, és bíztam benne, hogy talán még lehet vmi.

Ma is rámírt, írta egy smilivel kísérve, hogy ideges. Aztán megkérdeztem, hogy sikerült-e az újraérettségije. Mondta, hogy ne beszéljünk róla, oké. Később felhozta, hogy lehet dolgozni fog, reméli, hogy megkapja. Kérdezgettem róla, ő meg közölte, hogy hagyjuk már. Én meg írtam, hogy így nem szeretem, amikor ilyen. Ő meg közölte, hogy én nem tudom felfogni, hogy nincs kedve beszélgetni csak kérdezgetem a hülyeségekről, mert nem vagyok tekintettel rá. Aztán lelépett, legalábbis fb ezt mutatta, majd írtam neki egy levelet, hogy ez nem volt jogos, és ne haragudjon, hogy érdeklődöm felőle.


Szerintetek tényleg jogos volt a kiakadása? Vagy mire véljem ezt?


2011. jún. 23. 18:05
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:

Néha jobb béként hagyni az embert, ha ideges vagyok hozzám se lehet hozzám szólni.

Majd lenyugszik.

2011. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja, kimaradt, hogy levélírás után kiderült, hogy mindketten fent voltunk, csak facebook volt rossz, és kaptam tőle egy olyan választ, hogy te vagy ideges, miközben szó nélkül leléptél... erről ennyit.


Komolyan... egyáltalán akarhat így vmit?

2011. jún. 23. 18:08
 3/9 WhiteLabel ***** válasza:
Mondom hogy csak ideges, hagyd lenyugodni, se neked, se neki nem jó ha b*szogatjátok ilyenkor egymást, a leveledből meg igen az jön le hogy ideges lettél.
2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ideges, mert én egy kellemes beszélgetésre készültem. Főleg hogy jó lenne tudni akar-e valamit még tőlem. De próbáltam nyugis levelet írni, ahol inkább azt hangsúlyozom, hogy rosszul esett.

Ja, és én vagyok a lány.

2011. jún. 23. 18:13
 5/9 JulesM111 ***** válasza:
100%
Szegény mai fiatalok, ha megszakad a net, vagy akár 4-5 másodercet is lagol egy szerver, máris kapcsolatok ezrei menek tönkre :) :)
2011. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kabbe :D Csak facebook hülye :)


A kérdésre adtok még választ? :)

2011. jún. 23. 18:32
 7/9 WhiteLabel ***** válasza:
adtam választ, de nem érted meg, ideges valszeg nem sikerült az érettségi, én se szeretnék ilyenkor beszélgetni a volt csajommal, ha eddig kedves volt és próbálja újra kezdeni, akkor biztos szeretne valamit, csak rossz napot fogtál ki a faggatózásra, inkább menny át hozzá és vígasztald.
2011. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennék én, de 200 km van köztünk. Sms-t gondoltam írni, de nem tudom mit. Fel akarom csalni játszani, hiányzik :( De nem tudom mit írjak neki.
2011. jún. 23. 18:37
 9/9 WhiteLabel ***** válasza:
pl hogy hiányzik..
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!