Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim értésemre adja, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim értésemre adja, amikor nem tetszik neki valami. És ezt van, hogy elég kemény hangon mondja. Kezdek kicsit tartani tőle. Jogos szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem kiabál velem, hanem komoly hangon felelősségre von, de általában félreértésről van szó, elmagyarázom neki, akkor lenyugszik. Félek, hogy később el fog durvulni.. Még nagyon az elején vagyunk a kapcsolatnak.
2011. nov. 20. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már az elején ilyen, mire számítasz később?
2011. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom... :S. Annyit tudok, hogy láttam már az érzékeny oldalát, szeretnék neki segíteni. Ha nem láttam volna, hogy van remény, nem jövök vele össze.
2011. nov. 20. 21:29
 3/7 A kérdező kommentje:
És szeretem is, helye nincs itt a sajnálatnak.
2011. nov. 20. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség, legyen az párkapcsolat vagy barátság.

Bár lehet, hogy a srácnak van egy kisebb kisebbségi komplexusa, nekem is van, ezért olyan, amilyen.

A jogosság szituációfüggő. De mint említettem, a kemény hangvétel az egojából fakadhat, avagy lelki problémái miatt. Tudom, mert én is ilyen vagyok és később sokszor megbánom, hogy úgy beszélek a szeretteimmel, ahogy nagyon nem érdemlik meg.

Szeretettel tudod gyógyítani a problémát, nálam bevált módszer. No meg próbáljátok ezeket a helyzeteket elkerülni, megelőzni.

2011. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha képes volna megütni, akkor már most megtenné. Hosszú távon ez inkább pont kikophat a kapcsolatotokból, amint összecsiszolódtatok, kiismertétek egymást.
2011. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jelentkezik az erőszak, és az nem csak tettlegesség lehet, akkor esetleges esküvő után jobban elereszti magát.

Ha nem bírod az erőszakot, akkor húzz odébb.

2011. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, hogy mit jelent az "elég kemény", de gondolom, nem egy bólogató kutyát szeretnél, úgyhogy ha nem agresszív, akkor szerintem értékelendő, amit csinál.
2011. nov. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!