Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, elég jól is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, elég jól is néz ki, de én nem vagyok egy Barbibaba. Félek, hogy a külsőm közénk állhat. Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a belső fontos, de a külső is az valamilyen szinten. Nekem ő nagyon tetszik, nem csak külsőleg, hanem emberileg is. És bevallotta, tetszem neki. De én ezt nem tudom elhinni, elbizonytalanít a külsőm. Olyan átlagos vagyok.
2011. nov. 8. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
küldj privátba képet és megmondom a tutit.
2011. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék küldeni.. Mondtak már olyat rám, hogy szép vagyok, meg olyat is, hogy csúnya. Kinek mi... Sztem átlag vagyok max.
2011. nov. 8. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallotta, hogy tetszel neki b@sszus!

Akkor mitől félsz? Azt hiszed csak barbibabáknak lehet pasijuk?!

Szerintem te csak szimplán parázo a sráctól, a kapcsolattól, akármitől. A külsődnek semmi köze hozzá. Ha egy fiú azt mondja tetszel neki, biztos nem csak vígasztalni akar...


Jogos-e a félelmed?

NEM. Teljes mértékben alaptalan.



21F

2011. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

ha elhiszed beetet megdug aztán otthagy és utána röhög rajtad a haverjaival...az eléggé kellemetlen tud lenni.


de ha nem foglalkozol vele lehet, hogy életed nagy őőőjééét szalasztod el.


na, de ha össze is jössz vele, de te mindig feszélyezve érzed magad a külsőd iránt akkor az előbb utóbb a kapcsolat rovására fog menni.


fogadd el magadat úgy ahogy vagy. akkor nem lehet baj.

2011. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy tetszel neki, akkor két lehetőség van:

1, kamuzott

2, valóban így van.

Döntsd el te:)

2011. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Suliban van egy lány, olyan átlagos forma volt első ránézésre. Mostanra totál beleestem... Van ilyen:D
2011. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Chupachups ***** válasza:

Szerintem meg jogos a felelmed.De miert ne erne meg egy probat?


20/F

2011. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki és válogathat a jó csajok közül, akkor miért érné be veled? Ha te lennél egy bomba csaj, rá sem néznél az átlagos srácokra. Most bezzeg fontos a belső.
2011. nov. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 LadyLee ***** válasza:

Szálljon már le mindenki erről az elcsépelt "jaj, én olyan csúnya / átlagos / stb." vagyok, hogy úgysem jönne össze velem senki / jó pasi / jó csaj.


Károly hercegnek is Camilla kellett, nem Diána. Egy párkapcsolat baromira nem a külsőről szól. Ne legyetek már ilyen felszínesek.

2011. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem arról szól, de akárki akármit mondd a külsőségek az elsődlegesek mindenki számára. Ha eléd állna egy srác, aki alacsony, hatalmas pattanások vannak az arcán, ráadásul görbe a háta, hiába lenne a világ legkedvesebb embere, nyilván szóba sem állnál vele, nem még, hogy jövőbeli barátodként képzeled el.

Szép dolog ez a belső a fontos dolog, de a valóság sajnos nem ezt tükrözi.

2011. nov. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!