Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak megy egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak megy egy lányt az utcán? Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
normális válaszokat légyszi 16F
2011. jún. 23. 18:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem vagyok az te *uzi! csak épp nem szeretik a csajok ha faggatózol...
2011. jún. 24. 19:16
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem is ismered, nem is ismer, szinte először lát és máris faggatóznál? Ugye nem gondoltad komolyan? :)

Kevés az a lány amelyiknek bejön, persze ha jól nézel ki van esélyed.


28/F

2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
én is erről beszélek, h nem faggatóznék, mikor még csak nem is ismer
2011. jún. 27. 13:15
 14/23 anonim válasza:

mutatkozz be és dicsérd meg valamijét..de valami általánosat pl.: jól néz ki a cipőd, vagy jól áll ez a szín..ilyesmik:)

aztán jelöld be fb-n és beszélgess vele ott, majd hívd el :)

2011. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
xD köszi :))
2011. jún. 27. 13:33
 16/23 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és ha valaki leszólít csak úgy az utcán nem adom meg neki az elérhetőségeimet.

Szerintem valami trükkösebbel kellene próbálkoznod, pl hogy "olyan ismerős vagy, hol láthattalak" - és ebből elindulhat egy beszélgetés, hogy te milyen és ő milyen helyekre jár... Vagy az előző "nagyon tetszik a cipőd, nyakláncod" duma jó, mondhatod, hogy "ilyesmit szeretnék venni a testvéremnek, ismerősnek, hol vetted... blabalbala" beszélgetés...

Szóval találj ki valami trükkösebbet attól mint, hogy tetszel és add meg a számod. Sok sikert!


23/L

2011. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, hogy kérdezd meg merre van a gyógyszertár, bolt vagy bármi. Aztán bővíteném annyival, hogy csinálj úgy, mintha ismeretlen lennél arrafelé, kérd meg kísérjen el. Aztán míg odaértek megkérdeztehed a nevét, hol lakik, ha hazaértél bejelölheted facen és chatelhettek MSN-ezhettek. Aztán az élet és a szimpátia adja a többit. Tali, randi bármi.
2011. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A beszélgetés lezárása - telefonszám elkérése


[link]

2011. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. 15. Én nem szeretem ha csak úgy leszólítanak. Főleg a túl nagy csajozs dumákat. Szerintem lazán köszönny neki, próbáld meg nem túlspirázni, pl. : Sziia. Meg tudnád nekem mondani hogy hol veted ezt a karkötődet? A testvéremnek pont ez a kedvenc színe, és semmi ötlettem sincs mit vegyek neki, de ez nagyon megtetszet. És a többi majd jön magától ;)
2011. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

rá ordítassz az utszán így : NÉZTÉL MÁR TÜKÖRBE!!!!???

csaj megkérdi : - miért?:SSS:$$$$

mondod rá: - mertha reggelenként ezt látnám a tükörbe szerelmes lénnék magamba !!!!<3<3<3:$:$:$

2011. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!