Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak megy egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak megy egy lányt az utcán? Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
normális válaszokat légyszi 16F
2011. jún. 23. 18:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, h. ha csak úgy leszólitanak akkor abból nem lenen nagy ismerkedés.Megmondanám hol van ez-az,de tolakodónak vennék minden közeledés.Nemis mennék vele sehová,mivel nem ismerem és bármit akarhat az illető.Leállni vele csevegni sem hiszem h. fogok, mert vagy sietek valahová vagy várok valakit.Na meg ha nekem beszól valaki az túl rámenős, akkor már jobb a szemezés meg ilyenek és aztán lehet előre lépni ha a én is viszonzom a dolgot.

26/l

2011. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) még hasznát veszem a bókoknak :)
2011. jún. 28. 15:02
 23/23 anonim válasza:
"de szép napunk van ma..."
2011. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!