Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a velemenye a tortene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a velemenye a tortenetemrol? (egy bizonytalan 18 eves lany)

Figyelt kérdés

Mar irtam ki rengeteg reszletkerdest ezzel a dologgal kapcsolatban, de nem.igazan erkezett ra komoly valasz, remelem itt kapok nehany hasznos valaszt.

Enekprobara jarok, ahol megismertem egy sracot is, aki 30 eves. Egyik proban azt vettem eszre, hogy engem bamul. Majd par nap mulva kellett menjunk enekelni, es en gondoltam felveszem valami szexibb ruhat, amin megakadhat a szeme, es esetleg belem esik. Igy is tettem; felvettem egy feher miniszoknyat, fekete magassarkuval, fekete kosztumfelsovel. Elegansan volt szexi. Meg volt elotte egy probank, es ez a srac, az egyik nagyon jo haverjaval(aki mellesleg nekem az egyik legjobb fiu ismerosom) megvart, elore engedtek, kozbe pedig engem bamultak. El, el ejtett egy par olyan szot (enekelve) ez a kozos ismeros, hogy mindjart levetkoztet, amire a srac azt mondta neki, hogy nem igy van az enek. Miutan vege volt mindennek, megalltam a baratnoimmel beszelgetni, ez a srac meg ezzel a kozos ismerossel; majd ez a kozos ismerosunk odaszolt nekem, hogy nem megyek a barba egy uditore, amire azt mondtam, hogy nem. Erre mondta a sracnak, hogy latod, megmondtam, hogy nem fog jonni. Majd ra par percre azt mondta, hogy lanyok Szabi( igy hivjak a 30 eves sracot) meghiv titeket egy uditore. Persze senki nem ment. Majd ra 3 napra volt egy buli; ott volt a kozos ismerosunk es mivel en nem szeretek tancolni es o se, kinn maradtunk beszelgetni. Igen am, de odajott hozzank Szabi; eloszor megkerdezte, a sractol, hogy en vagyok-e a baratnoje, mire azt mondta, hogy nem. Majd erre ra elkezett olyanokat mondogatni, hogy mar nezett minket maskor is, es nagyon jol mutatunk egymas mellett; meghogy fogjon meg engem maganak, mert ritka a falunkba az ilyen csaj, mint en. Leultunk, odajott o is, elkezdte dicsergetni a ruham, hogy tudom, hogy mire buknak a ferfiak, meghogy az a multkori feher szoknya nagyon jol allt rajtam; viccelodott velem, majd megkerdezte, hogy tuzelo maca vagyok-e, mondom neki, ez enyhe tulzas. Majd elkezdte a karjaimat maszirozgatni,a hajamat fogta, megfogta a derekomat, kozel hajolt hozzam. Ezek kozul egyiket se hagytam neki,^mindig eltoltam magamtol, de o nem hagyott beken. Majd fogtam magam, felalltam es otthagytam oket. Ezutan megint voltak probaink, ahol tobbszor rajtakaptam, hogy bamul. Az egyik proba utan beselgettem az egyik baratnommel, o kijott es elment elottunk 2 ismerosom, es az egyiknek odakialltott, hogy meg josz nekem egy vallomassal, amire a csaj annyit mondott, hogy dehogyis es nevetett.

Majd gyalog mentem felfele az utcambol es o jott kocsival, lelassitott mikor meglatott, ramnezett es ment tovabb.

A buli utan kb 2 honapra volt varosnap, en ott ultem ezzel a kozos ismerossel es odahivta a srac hozzank Szabit; odajott, majd azt kerdezte, hogy jarunk ezzel a kozos ismerossel, mondom neki nem, es nem is fogunk soha. Erre elkezdte, hogy emlekszek-e meg arra a bulira, hogy probaltak ketten engem fuzni; majd azt mondta, hogy a gitaros sracok buknak ram, legalabbis ok ketten, csak nem tudja meg, hogy mi az oka. Akarhanyszor beszsl velem, folyton engem nez; mas csajokkal haveri alapon beszel, ;nekem folyton udvarol.


2011. jún. 23. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy hétköznapi és unalmas. Naiv, tapasztalatlan kislány vagy. Erről igazán kár volt több kérdést feltenni...
2011. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Kedves vagy!! Mi a tortenetemrol mi a velemenyetek, nem pedig rolam!!
2011. jún. 23. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
és most itt mi a kérdés?
2011. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy mit akarhat tolem, miert csinalta ezt velem?
2011. jún. 23. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Nos, én nagyon vigyáznék a helyedben, könnyen bajod eshet.

Amúgy elhiszem, h jólesik, h valaki udvarolgat neked (bár a 30 éves már kislányok - bocs - helyett nőket nézegessen), de figyelj oda. És én a helyedben éjszaka csak óvatosan mászkálnék kihívó ruhában...

2011. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TOMAtm ***** válasza:
52%

szuper és most mit akarsz kihozni ebből?elolvastuk és?

biztos bejössz neki és ennyi.ha kell neked akkor miért nem hagytad magad vagy valami,ha meg nem akkor minek irtad ezt ide?

2011. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem rád, hanem a történetedre írtam, hogy unalmas. Kis fruska vagy, aki miniszoknyában illegeti magát egy 30 éves férfi előtt, és lesi minden szavát. Mit akar tőled? Egyértelmű..
2011. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat nem azert, de nem fogok buliba menni treningbe... Azert megse. Amugy mas csajok is ki voltak oltozve, nemcsak en, valamint mas is jar miniszoknyaba, es nem volt honnan tudja, hogy kinek vagyok kioltozve!!
2011. jún. 23. 20:38
 9/14 A kérdező kommentje:

20:24- ha ezzel most arra akarsz celozni, hogy orulok, hogy kellek valakinek, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy egyaltalan nem vagyok csuny, es ezt a ferfiak visszajelzeseibol tudom; es nem o az elso 30 ev koruli, aki udvarolgat nekem...

Amugy meg nem erzem magam kislanynak 18 evesen, mar bocs!!!

2011. jún. 23. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fene a kérdés? Te magad mondod, hogy udvarolgat. Akkor vajon mit akart ezzel a viselkedéssel? Na vajon?? Vajon?
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!