Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő szülei a feljelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő szülei a feljelentéssel fenyegetőznek, ha nem tűnök el?

Figyelt kérdés

elvileg már volt egyszer feljelentés, de nem ött nekik össze, mert nem volt elég bizonyíték. tegnap az apja eljött hozzánk, és röhögve mondta, hogy addig nem fog leszállni rólam, amíg idegileg nem készülök ki, vagy nem fog a feljelentés sikerülni. azt mondja, figyelni fog, vannak rendőrismerősei, és minden lépésem dokumentálja...

elmondtam a barátnőmnek, és tudja, hogy nem bírnak, de nem hisz nekem, mert az apja tagad. hogy lehet valaki ekkora nyomoronc és mit tehetnék én? szeretem a lányt, eszemben nincs elhagyni, de ez a gennyláda előbb-utóbb eléri, hogy becsavarodok, már elég régen utaz rám...


2011. jún. 23. 20:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

milyen világban élsz, ember? szűz még, de 12-13 évesek szopdosnak 40 éveseket is fesztiválon, koncerten, diszkóban, vagy akár suliban.

punks barom? hát te nem olvastál? nem az a primkó fajta vagyok. az, hogy társadalomkritikával élek, nem hinném, hogy azt mutatja, mennyire éretlen vagyok.


puff, te beszóltál...

2011. jún. 23. 21:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi a f@szt akarsz, ha még a csajod se hisz neked?
2011. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ne légy agyhalott. az apjával viszonylag jó a viszonyuk, sőt. lehet épp azért rág be az apja. "féltékeny rám". meg persze, gondolom, mondja az öreg fószer, hogy "azért csinálja, mert így akar kisajátítani, mert ennyire nem kedvel engem"...
2011. jún. 23. 23:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó dolog amit írtál lehet, hogy nem hülyeség... Az anyugkája is rádszállt, mert ha nem esetleg vele beszélhetnél!
2011. jún. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
de mivel akart feljelenteni?
2011. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A leírásból már megértettem hogy mi az apának a baja veled! A lányának egy tisztességes, udvarias, rendismerő férfit szánt nem egy lázadót. Ha 3 alatt van a tanulmányi átlagod felejtsd el ha 3.5 és 4 között lesz esélyed ha 4 vagy a fölött sok esélyed van!
2011. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!