Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs valami gyógyszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami gyógyszer, amivel csökkenthetném a barátnő hiánya miatti vágyaimat és szeretethiányomat?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lenni, mint fél évvel ezelőtt, tökéletesen elvoltam egyedül, nem érdekelt különösebben, hogy nincs barátnőm és a vágy sem jelent meg ennyire erősen, mint manapság, hogy szeressek egy csodálatos lányt.


De mivel nem találok olyan lányt, akit lehetne szeretni és aki viszont szeretne engem vagy egyáltalán látszódna, hogy szívesen megismerkedne velem, így csak egy hatalams kínszenvedés naponta ennyi szép lány közelében járnom az utcákat, a buszmegállókban állva vagy épp buszon, suliban egyéb helyeken sóvárogni lányok iránt, hisz esélyt sem adnak és én sem merek kezdeményezni, mert biztos hülyének néznének meg hát kinek is kellenék én.


Ezt nem tudom elhinni, hogy a külsőm miatt bárki is elfogadna, bizonyára ezért nem is tolonganak a lányok értem se élőben, se neten.


Úgyhogy most már kiakarom iktatni ezt a szörnyen kínzó vágyat egy társ iránt, hisz minek kínozzam magam olyannal, ami nem válhat valósággá?!


Valami szer csak van, amitől nem fogom kívánni a lányokat és gondolom, akkor majd se ölelésre, se puszira, se csókra nem fogok vágyni.


Segítsetek, mert már nem tudok semmi másra koncentrálni, gondolni csak a sok aranyos, édes lányra, akiket naponta látok, szörnyű, hogy milyen sok szép lány van. :/


2011. okt. 25. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pedig minden lánynál próbálkozz be akinél csak tudsz. A nagy számok törvénye ugye... :)
2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nem bántásként mondom, hanem tanácsként!

Lány vagyok, és ha egy fiú ennyire... nem is tudom... talán kétségbeesett? a megfelelő szó... hát az hogy is mondjam... kicsit rémítő.

Szedd össze kicsit magad, ne szenvedj ennyire, és majd meglátod, hogy könnyebben megy a dolog!!

Drukkolok!

2011. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen ugyanezt érzem, annyi különbséggel, hogy nekem van önbizalmam, büszke vagyok magamra. Kezdeményeztem is lányoknál kedvesen, elhajtottak finoman(maradjunk csak barátok)

Közeledtem nyomulósan, elhajtottak(mit képzelsz magadról?)


Közeledtem interneten, a találkozás csalódás lett.(leginkább az én részemről, a netes ismerkedés katasztrófa, tapasztalat)


Én is krízisben vagyok emiatt. Nem érdeklem a lányokat, levegőnek néznek, és ez ellene nem tudok mit tenni.


Egyébként van olyan szer. Úgy hívják, cián...

2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most ezt félek, komolyan is gondoltad. De ez borzalmasan nagy hülyeség, milyen ilyen szer lenne? Talán, ha kasztrálod magad, akkor a hormonjaid nem fognak úgy irányítani, mint azelőtt, de miért ne lenne senki akit tudnál szeretni és ő viszont?


Amúgy ugyanígy éreztem fél évvel ezelőtt, de megismertem a jelenlegi barátnőmet. Őt nem szerettem, mégis összejöttem vele, gondoltam, "francba az egésszel, legalább lesz valakim". És tudod, időközben nagyon megszerettük egymást :) Te is olyan típusú ember vagy, mint én, hogy sok időre van szükséged. Szerintem nincs ezzel gond, meg kell tanulni ezzel élni, szerintem korombeli lehetsz a kérdésed alapján. Azt tudom mondani, hogy ne add fel :) Mert lehet, hogy pont holnap találkozol azzal, akivel össze fogsz jönni. És ne félj kezdeményezni, én is mindig féltem, de most rájöttem, hogy értelmetlen volt. És ha hülyének néznének, akkor mi lenne? Ne érdekeljen egy olyan ember véleménye, aki annyit sem ad, hogy megismerjen téged :) Szóval, fel a fejjel!

16/F

2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Te nem a sok szép lány miatt szenvedsz hanem amiatt amit ők az eszedbe juttatnak minduntalan: azt sugallják neked hogy te kevés vagy hozzájuk. Ami igaz is ha ennyire nem vagy kitartó, ha így feladod és elintézed magadnak annyival hogy "kinek kellenék én?", megfutamodsz egy olyan kihívás elől mint az ismerkedés. Pedig pont ebben lenne az önbizalom-fejlesztés lehetősége, ha szembenéznél az élet kihívásaival, így látnád hogy sokkal többet érsz mint hiszed.

Ajánlom hogy vegyél/tölts le önfejlesztő témájú könyveket és majd hasznosítsd amiket olvasni fogsz bennük.

2011. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
De az érdekes az, hogy az ilyen fiúk mint a kérdező és a néhány válasszal feljebb lévő a kicsit is kevésbé tökéletes lányokat észre se veszik, csak a "sok szép lányt". Ugye-ugye? Ha nem vagy egy Adonisz, akkor talán ne egy Aphroditét keress.
2011. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. MOTOR. Nekem bevált:D Amióta motorozok lesz*rom a lányokat, ezért az sem érdekel, hogy csúnya vagyok:D 18F
2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30


Az olyan fiúknak az átlagos lány is maga aphrodité elhiheted :)

2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt modta a pszichiáter erre, hogy napi két óra olyan edzés, ahol megizzadsz. És igaza is lett.


(Nem mellesleg ez abban is segít, hogy találj magadnak párt)

2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mármint mondta...
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!