Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek későn barátkozom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek későn barátkozom?

Figyelt kérdés

Az általánosban egy barátom se volt és most középsuliban sincs egy barátom se. Most sulin kívül próbálok barátkozni, de nem nagyon akar össze jönni. A suliban azt mondták, hogy későn barátkozok és hogy a más sulikba járó embereknek már elég barátjuk van, nem kell több. A suliban nincs lehetőségem barátkozni. Pedig elég divatosan öltözködöm, nyitott vagyok. Mit tehetnék? Nagyon rossz így egyedül és a lányok se nagyon kedvelnek. :(


17/F


2011. jún. 23. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedbe sulit váltanék!
2011. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
2011. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted..


17/L

2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Keress a neten az érdeklődési köröddel foglalkozó forumokat, és ennyi. Nekem minden jelenlegi barátom/haverom forumokról van, többször találkoztunk már, mivel közös az érdeklődés, megvan az alap beszéd téma is.
2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van, mindenkinek bevan járatva az adott érdeklődési köre egy zár csoportban így, egyszerűen nem vesznek be, mert nincs két egyforma ember. :/


16F

2011. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Azért ne keseredj lehet hogy csak te értékeled ilyen negatívan, a helyzetet.
2011. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 hümi ***** válasza:
mi az h "más sulikba járó embereknek már elég barátjuk van" ?? betelt a limit?! :D szard már le őket..legyél nyitott az új emberekre, járkálj el ide-oda, vagy akár a neten próbálkozz.. én se vagyok vmi nagy barátkozós, nem mindenkivel vagyok puszi-pacsi helyzetbe, tavaly nyitott voltam mindenki felé de viszont ők nem nagyon aztán eljött a 10. egy új suliba itt meg mindenki nyitott felém, és imádom ezt a társaságot :D szal fel a fejjel 17éves létedre még nagyon-nagyon sok minden máshogy történhet (:
2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Egész életemben egyetlen egy barátom sem volt. :(
2011. jún. 23. 21:13
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 1 nagyon jó barátnőm egész ált.iskola végéig, aztán más középsuliba mentünk, szépen lassan vége lett a barátságunknak. Utána középsuliba volt 2 barátnőm, de ahogy vége lett a barátságunknak is vége lett. Mind a ketten (máshová), de messze költöztek ill. nem járnak már ebbe a városba ahol lakom.

Aztán még tanultam máshol, de ott sem lettek barátaim/barátnőim, ahol dolgoztam erre-arra ott sem.

Mindenkivel közvetlen vagyok, nyitok mások felé, és felém is az emberek, de mégsem hívnak el sehová, ha én 2-3 alkalommal hívok valakit, és nem jön, többé nem hívom, felfogom, hogy nem akar jönni, bár akkor nem értem miért játsza a jó barátot/havert. Hiszen ha valakivel jóba vagyok a suliba/munkahelyen akkor ha kilépek az ajtón már nem? mert nálam ez nem így van...

Én már csak abba bízom, hogy az egyetemen lesznek barátaim, mert ha ott sem akkor sehol.

Nem járok semerre ebből kifolyólag, mert egyedül nem akarok, se moziba, se bulizni semerre.

Szerintem simán kezdj el beszélgetni a folyósón más osztálybeli emberkékkel, ha már az osztályodba nem jött össze.

21/L

2011. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

21:18:

Más osztályokból már próbálkoztam, de oda is ugyanolyan droidok járnak... És én is. am. azt szeretném, hogy ne csak ott legyenek a barátaim, hanem a sulin kívül is... Am. én se járok sehová se, meg az osztálykirándulásokra se megyek el, mert nem tudnék kihez oda menni. :(

2011. jún. 23. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!