Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Amikor új suliba kerültem nagyon tetszett egy fiú. Kb. októberől kezdődően nagyon sokat beszéltünk. És januárban egyik este kint sétáltunk és egyszer csak megölelt, aztán megcsókolt. El sem hittem, olyan volt mint egy álom:) Nagyon sokat voltunk együtt. Nagyon szerettem, és látszólag ő is engem, de valamiért 2 és fél hónap után szakított velem. Azóta van új barátnője, és annyira rossz látni, hogy vele van és nem velem. Már próbálkoztam, hogy majd valaki más.. de egyszerűen még mindig szeretem. Segítsetek, mit csináljak? Hogyan tudnám elfelejteni, vagy visszaszerezni?:(
2011. jún. 23. 21:11
 1/1 anonim válasza:

Ötletem nekem sincs, de javaslom, ezek miatt ne tedd tönkre magad (cigi, alkohol).

Gondold végig, hogy az a lány miért jobb a srácnak, mint te és próbálj meg érdeklődni másoktól a lányról, hogy mik foglalkoztatják, hátha le tudsz valamit következtetni belőle.

Ja és egy örök gyógyszer, ami kicsit enyhítheti a bánatodat: Csokoládé :)

2011. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!