Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a családomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a családommal, hogy szeretem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan 2 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem és Ő is engem. Kb 1 éve költöztem hozzá a lakásába. A szüleim és a családom eleinte nem nézte jó szemmel a kapcsolatunkat, mivel a barátnőm jóval (pontosan 20 évvel) idősebb nálam. (én 26 vagyok)

De mostanra már mindenki nagyjából elfogadta a kapcsolatunkat. A múlt héten döntöttünk úgy hogy augusztus második felében összeházasodunk.

Erre a döntésre a családom újból ellenünk lázadt!

Miért nem látják be végre hogy szeretem a barátnőmet???


2011. jún. 23. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságo!

Ne haragudj h ezt mondom ,de szerintem féltésük talán nem telljesen megalapozatlan. Gondolj bele 20év múlva ő néni te meg annyira nem.De a szerelem mindent legyőz!

Ha komolyan ezt akarod és boldog vagy vele belefognak törődi ,adj nekik időt

2011. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálom, hogy iylen helyzetbe vagy. Mondanám, hogy mondd el nekik, hogy mennyire szereted, stb. de ezt már biztos megtetted. Igazából nem tudok mit tanácsolni. Esetleg annyit, hogy mondd meg nekik, hogyha szeretnek téged, akkor fogadják el ezt a kapcsolatot, mert te szereted őket is meg a barátnődet is, és így leszel boldog.
2011. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is sok boldogságot kívánok nektek :)
2011. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Kamu kérdés...
2011. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menjetek minél messzebbre mielőtt megkeserítenek jó pár évtizedet...
2011. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MILF? MIIIILF!
2011. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argloss ***** válasza:
A családod nyilván szeretne unokákat. 46 évesen már problémás a szülés. A másik meg, hogy öregkorodra egyedül fogsz maradni.
2011. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!