Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki mondjuk annyira szeretett egy srácot, hogy ellökte magától?

Figyelt kérdés

például, nagyon bele volt zúgva valakibe, de zavarban volt, tartott tőle, meg volt ijedve (nem állt készen a kapcsolatra, vagy végy bármilyen olyan indokot, amit akarsz), de ettől eltekintve szerette, vágyott rá, és mégis... teljesen ellentétes módon viselkedett.

megbántotta, vagy elzavarta, vagy egész egyszerűen menekült előle, maga sem tudta, miért, de szívből bántotta... ha igen, csinált már ilyet valaki, írja le, miért... és főleg 14-16 éves lányok válaszát várom, vagy akikkel ebben a korban történt ilyen.


2011. jún. 24. 00:08
 1/4 K. Tündi válasza:
64%

Igen volt... én jelenleg 22 éves nő vagyok, és főként tini koromban alkalmaztam ezt a technikát. A pasikban sokkal jobban felébredt a "vadászösztön" ha egy kicsit cicáztam velük... (A jelenlegi páromat) hol közel engedtem magamhoz, hol eltaszítottam. Amikor úgy érezte, hogy sínen van, akkor ellöktem magamtól, ha bizonytalan volt, akkor magamhoz húztam. Bevált a technika, 6 éve vagyunk együtt.


Viszont, ha egy lány mindig csak eltaszít, az már mást jelent :S Akkor tényleg le kell kopni. Csakis akkor akar tőled valamit, ha megvan az imént leírt kettősség.


Csak okosan! Ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2011. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát épp azért tettem fel a kérdést, hogy néha jó, néha meg hirtelen olyat csinál, hogy elmenekül... mint valami riadt madárka :))
2011. jún. 24. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen voltam szerelmes az osztálytársamba,de ő egy másik lányba volt szerelmes.De az a lány csak játszott vele, de annyira szerettem, h. nem mertem neki elmondani,mert tudtam h. szenvedni fog ha mástól tudja meg.
2011. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt, de 19 voltam akkor.

Nem tudtam senkiben megbízni, ez alól Ő sem volt kivétel, és hát... megérezte.

És Ő volt az egyetlen, akinek nem mondtam ki soha, hogy szeretem, mert nem tudtam valamiért, pedig így volt. De mikor rájöttem erre, már késő volt, Ő pedig visszaélt a helyzettel, kihasználta az alkalmat, (remélem, legalább "az" jó volt), aztán soha többet nem keresett.

Ennek már 3 éve.

2011. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!