Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmegyek fog. Tablettát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek fog. Tablettát feliratni, muszáj vérvétel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett. Mondjuk én szülés után kezdtem szedni, lehet azért nem kellett, mert a nőgyógyász ismerte a "paramétereket"
2011. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem, én ugy tudom nem mindenki kéri, ha megmondom anyukámmal hogy sürgős lenne, mert elutazom, akkor csak nem huzza egy hétig még :S
2011. jún. 24. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi vizsgálat nem volt, kérdezett pár dolgot és felírt egyet. Remélem nem lesz belőle később bajom, nem tudtam akkor hogy ezt vizsgálattal kellene feliratni.
2011. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%
Kell vérvétel a májfunkciók vizsgálata miatt. Anélkül szerintem senki nem írja fel.
2011. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális nőgyógyász vérvétel nélkül nem írja fel.
2011. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valójában egyetlen vérvizsgálat lenne indokolt, de erről az orvosok kvázi 100%-a semmit sem tud. Ez pedig az örökletesen fokozott véralvadékonyság (trombofília, APC-rezisztencia v. Leiden-mutáció). Az összes többi laborlelet tök felesleges. A sarlósejtes vérszegénységgel terhelt maláriás endémiákon lenne szükség kvalitatív vérképre. Minden más tök felesleges, a tabletták ugyanis nem kártékonyak, sőt számos komoly betegséggel szemben védenek.
2011. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Perei Viola válasza:

Mindenképp szükséges lenne egy vérvizsgálat, mert egyes betegségekkel egyidőben nem szabad szedni (bármilyen májbetegség, kórós migrén, szívproblémák...), mert felerősíti a betegségeket. A nődoki ír egy beutalót, bemész az sztk-ba, kórházba és 10 perc alatt megvan. Aztán a papírt visszaviszed a nődokihoz és ő a számokból mindent látni fog.

Nagyon sok orvos nem foglalkozik ezzel, csak felír valamit, de a TE egészségedről van szó és ez egy hosszútávú változás, felelőséggel jár.

2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyet értek az utolsó válasz adóval:))
2011. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dokifüggő a dolog. Ha alapos, kér vérvizsgálatot, ha leszar mindent, akkor fölírja simán. Neked kell eldöntened, melyik a jobb verzió. Ugyanis, nem mindegy, hogy milyen alkat-vércsop-stb-hez melyik fog.tabletta illik.
2011. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anno nekem sem volt vizsgálat sajnos, később tudtam csak meg, h kellett volna..Szerencsére nm szedtem sokáig (3é)! Igaz rá pár évvel lett bajom..azóta is szenvedek miatta.

Nem értem mér jó az orvosoknak, ezzel azt érik el, nm bíznak meg bennük.

2011. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!