Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől mogorva valaki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől mogorva valaki? Vagy magának való?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Büszkeség, neveltetés, tapasztalat.
2011. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A büszkeség és a tapasztalat h jön ide? Milyen értelemben?
2011. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az is tűnhet ilyennek, akinek komoly önértékelési gondjai vannak. Onnan gondolom, hogy nekem is mondták már, hogy mogorvának tűnök, pedig "csak" magammal nem vagyok kibékülve.
2011. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Attól, mert egy f@sz.
2011. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14:39-nek : Én is így gondolom :D
2011. jún. 28. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen azokat tartja f@szoknak, akik általában körül veszik. Azokkal meg minek legyen kedves?
2011. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En a harmadik valaszolo altal leirt tipusra vagyok egy pelda: onertekelesi gondjaim vannak, nem vagyok kibekulve magammal.

Kissrac koromban is felenkebb, onbizalomhianyos tipus voltam, gyakran ugrattak es csufoltak, kinevettek a nagyszajubb gyerekek (azert annyira nagyon nem volt veszes, de en sokszor magamra vettem), aztan kamaszkoromban csak nottek a gatlasaim, zarkozott lettem, nem mertem csajozni, mint masok, nott az onbizalomhianyom.

Eljartam azert mindig bulizni, meg benne voltam csomo mindenben, de mindig nagyon tavolsagtarto voltam/vagyok az emberekkel es soha nem mutatok szinte semmilyen erzelmet, es ezt mas emberek sokszor erzekelhetik ugy, hogy mogorva vagyok es magamnak valo... pedig igazabol nem masokkal van bajom, hanem sajat magammal!


Szerintem osszetettebb problema ez annal, minthogy egy "azert mert f*sz"-mondattal elintezzuk... De ez mondjuk csak az en peldam, masnal biztos mashogy van!

2011. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megszaggatott az élet, kiábrándultam.
2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki folyamatos pofonokat kap az élettől és közben semmi jót.

Baromi sok csalódáson esett túl. Lassan már nem tud örülni semminek sem, pont azért, mert eddig csak a rosszat kapta, míg látta, hogy más "csak" vagy sok jót.

Akit megtörtek.

2011. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 15:26-os gondolatait akár én is írhattam volna és gondolom még sokan vannak így.

Persze azért nem mindig mindenért önmagunkat kell okolni, mert az nem a mi hibánk, ha vannak olyan s-ggfejek, akik abban lelik örömüket, hogy másokat szopassanak.

2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!