Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezem: érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: érezhet irántam vmit? Vagy csak kedves?

Figyelt kérdés

Nos, 19 éves vagyok és egy 20-25 ezer fős kisvárosban élek.

Egy lakóparkban lakom. Ha vmi dolgom van, akkor bemegyek a belvárosba, ott vannak a butikok, pláza, posta meg ilyenek. Mindig ugyanazon az úton megyek. Kb 1 éve vettem észre, h az egyik boltból az eladó srác figyel, néz engem. Általában zenét hallgatok, de érzem, h figyel és ma rám köszönt. Olyan fura volt, soha nem járok abba a boltba, mert egy nagyon drága farmerruházati bolt és nincs rá pénzem. Szval köszönt én meg csak mosolyogtam(persze a legszebb mosolyommal). Jó volt :), de köszönni nem tudtam...nem jött szó a számra.

Másrészt, a srác kb 25-30 év között lehet talán én pedig 19 vagyok és sztem idősebbnek gondol. Átlagban az emberek 21-22 évesnek néznek. Most mit tegyek?


2011. jún. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik menj be és vegyél egy farmert:D közbe csevej:) és egy tali:) sztem bejösz neki
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a boltba nézelődni. Szerintem a többi majd jön magától.
2011. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy van, aki szépnek talál.

Mit görcsölsz? És ha 25-30 éves? Az már nem ember? A nagyanyám és nagyapám között 11 év volt és öt gyerekük lett.

Mit aggódsz a kora miatt? Tök mind1 a kora, ha megszereted.

2011. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!