Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek a magas, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a magas, vagy az alacsony csajok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
..csak mert szerintem nem vagyok túl magas, és mindig mondogatom, mien jó lenne, ha a lennék..barátnőim meg mondják, hogy a pasik inkább az alacsonyabb csajokat szeretik..mi a véleményetek erről?
2011. jún. 24. 15:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
alacsonyak. bár nem tudom pontosan a 165 körüli magasság a lányoknál alacsonynak számít-e
2011. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem mindegy a testmagasság, számomra a teste arányai döntik el hogy megdugnám e.
2011. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 190+ centim mellé kicsi, törékeny, aranyos lányok kellenek:)
2011. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Aztán ha nem akarod hogy lássák, csak zsebrevágod, mi?


A kérdésre: 190 felett vagyok, hátam mint egy hakstok, inkább a 180 cm feletti lányoknak szoktam tetszeni, az alacsonyabbak általában megijednek tőlem...

34/F

2011. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Aztán ha nem akarod hogy lássák, csak zsebrevágod, mi?"


:DD

miért dugdosnám?:)

2011. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem magasság függő ki helyes, lehet valaki 165 centisen is alacsony a pasihoz képest :) kis pici törékeny,

lehet szexi vagy szép arcú valaki kicsibe is nagyba is, ne legyen valaki lósznya, gebe, meg lópofijú, de túl tömzsi vagy nagyon kicsi se, volt olyan csaj aki alacsony volt, és 12-15 centis sarkú cipőt vett fel, nem tudott benne menni, pedig volt már olyan 16 éves sztem, szal oskan nem fog már nőni, és nem volt szép, mer aránylag hosszúak voltak al ábai, csak aránylag teszem hozzá, a dereka meg rövid, és hiába volt vékonyabb, a rövid kabát, magassarkú cipőtől méghosszabbnak tűnt, a dereka meg mégrövidebbnek,

szal 15 centis sarok vagy 10 az már önmagában is ronda, majdnem derékszögbe van a talajjal az eleje,

a 4-6 centis sokkal szebb, ami nem tűsarok

akinek szép járása van vagy jó alakja az magassarkú nélkül is tud tekerni, de a ruha meg a smink az csak álarc.

a leginkább most nagydarab kisdarab vékony vagy husisabb nem számít, a forma az inkább a csontozaton múlik, lehet valaki homokóra alkat husisan is, lehet valaki körte alkat is vagy alma alkat husisan is meg vékonyan is, az arány al ényeg meg a forma, optikailag meg sokat lehet csalni egy jó ruhával, nem mindenkinek áll jól a cicanadrág, vagy a rövid kabátok,

legyen formája, kis formás melle, meg gyönyörű arca, dem indenkinek más a szép, van aki a baba arcra bukik, és nagy szemekre, van aki meg szereti a bogyó szemeket, és ovális arcot, vagy karakteresebb arcot

de a msinken meg a frizurán lehet ávltoztatni, nem tudom melyik a szebb, nincs esetem, nekem tetszett már hullámos haj is nagyon meg vasalt is, extrém is, meg jó hosszú is, szemüveges csaj is, természetes vörös is szeplőkkel, szőke is meg fekete isk ék szemekkel, barna szemü is, kis és nagy szemü is, volt akinek a nagyobb orr kifejezetten tök jól állt, van kai sminkben szép, van aki smink nélkül kócosan egy férfi ingben :) van kinek a vagányabb csajok jönnek be, vagy a rockerek, van kinek a cicababák, modell alkatúak

pl Mila Kunis alacsony, kis mellű, vékony, nagy barna szemű, barna hajú, baba arcú,

Balvin Barbara jóval magasabb, a lábai pipaszárak, de nagyobbak a mellei, neki is nagyon szép arca van, mégis más, kék szemű szőkésbarna hajú


a kisugárzás a lényeg, meg hogy kinek mi áll jól, hiába néz ki valaki szexin kosztümben, van akinek más áll jól

pl haverom oda van a blúzokért, hosszú szoknyákérd, harang alakú elegáns szoknyákért, nem kell feltétlen minit hordani meg csípőnacit, pl láttam terepszinü szoknyát és hozzá felvett egy csaj bakancsot, de tornacipő is ilett volna hozzá vagy farmerhez sportcipő

szal a hosszabb kabát is tetszik, szövet kabát, farmer kabát, de van akin jól mutat a r9vid

pl imádom a csípő alá érő felsőket, ami kilátszik a kabát alól, vagy csak simán

meg jobban tetszik nekem a trapéz farmer naci, vagy szövet nadrág mai kosztümökhöz is szokott lenni, meg blézer, mint a szoknya, vagy a sort, vagy a cicanaci, ha leopárdmintás attól egyenesen rosszul vagyok

2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!