Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeknek mi erről a véleményük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeknek mi erről a véleményük?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor egy sráccal táncoltok egy bulin és érzitek, hogy elég komoly merevedése van. Nem feltétlen azért, mert kanos, meg csak "arra" kellesz neki.

Ezzel nem lehet mit csinálni, akaratlanul is ez történik.

Mit gondoltok ilyenkor a srácról?

Perverz állat?


2011. ápr. 20. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez normális. Jó hatással vagyok rá. Hizlalja az önbizalmamat.
2011. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem mikor ilyen volt, még részegen is zavarban voltam.

Egyből leültem vagy valami. Nagyon égő szerintem, egyszer még egy pofont is kapok emiatt. De elvileg ez teljesen normális, de akkor is... Nem kellene ennek lenni!

2011. ápr. 20. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Abszolút nem égő. Ez a "bizonyítéka" annak, hogy tényleg bejön a csaj. Amikor nem áll, na akkor van baj...

És igen, egyetértek az első válaszolóval.

2011. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én csak tudomásul vettem és boldog voltam úgy mint ő.
2011. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, azért jobb, ha nem veszem észre. főleg ha idegen vagy nem úgy tekintek rá. amúgy sem szeretem, ha nekem nyomják a töküket. de sokaknál ezt jelenti a tánc.

ha a barátomról van szó akkor nyilván más a helyzet. :D

2011. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem semmi problémám nincs, mivel csak részegen táncolok csajokkal, és részegen sosem jövök zavarba, és részegen sosem áll fel a farkam... :))
2011. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem igazából simogatja az egómat. :) A baj akkor kezdődik, ha hozzád dörgöli meg ilyenek. Az szerintem ízléstelen bunkóság.
2011. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell annyira odasimulni a lányhoz és akkor nem érzi,valamint szűkebb farmer!
2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék rosszat, de zavarba jönnék az tuti...jó ég, szerencse h nem járok diszkóba XD
2011. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
xdddddd
2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!