Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép hölgyeknek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép hölgyeknek is álompasi kell?

Figyelt kérdés
Egyetemen hallottam mögöttem egy kövér rusnya csaj azt mesélte a barátnőjének, hogy milyen snassz pasival randizott előző nap és még ki is nevették.
2011. márc. 25. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nekem nem. 16/L
2011. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi van?:O


És ha a pasi nem tartotta a lányt rusnyának?Ahhoz kinek mi köze van?

2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell semmilyen:D

Elegem van belőletek!

20/L

2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez változó szerintem mindenkinek más az ízlése de a kérdésedből ítélve te is a kinézet alapján döntesz ahogy az a csaj :D
2011. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te is ugyanúgy az 'álomnőre' vágysz a kérdésedből ítélve. Lehet,hogy aki neked duci,rusnya csaj,az másnak a világ leggyönyörűbb embere. És ennyi erővel egy csaj szemében te is lehetsz álompasi/álomnő, de egy másiknak meg snassz és kiröhög...ezt embere válogatja.
2011. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy a srácnak tetszett-e, hanem egy olyan lány, akit a férfiak 94%-a bottal se piszkálna, ennyire válogatós legyen és fent hordja az orrát.


Ja és én nem vagyok csúnya és kövér se :D

2011. márc. 25. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Én annyira utálom az ilyeneket hogy elmondani nem lehet. Fikázzák a fiúkat, de tükörbe nézni luxus. Ezek még talán rosszabbak is mint az ugyanilyen tapló de külsőre álomnők. Hiszen ha nem vagy egy modell kinézetű csaj, akkor neked még inkább illik észrevenni hogy külső alapján ítélni hatalmas hiba.
2011. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a téma?Az általad rondának titulált csaj?Mi közöd van neked az ő magánéletéhez?
2011. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!