Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a volt pasim?! Segíts pls!

Figyelt kérdés
Azért szaítottunk mert egy barátja,addig beszélte tele a fejét hülyeségekkel míg nem szakított velem.
2011. jún. 24. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha neki fontosabb az, hogy mit mond a barátja, akkor ne próbáld visszaszerezni őt, mert nem érdemel meg téged, nem szeret igazán! Keress olyan pasit, akinek fontos vagy!!


27/N

2011. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosan, hogyha a barátja véleménye ennyire befolyásolta hogy szakítson veled, és ő meg elhitte, mert mikkel tudná tele tömni, csak olyannal ami rólad szól, vagy legalább olyasmiről, akkor hagyd, keres jobbat, aki biztos az érzelmeiben, és nem dől be enyhe külső behatásnak...
2011. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszii a választ!De az a baj hogy én télleg nagyon szeretem,de a barátja azt mondta neki hogy megcsalom és én nem is tudom a fiú tudtára adni hogy nem mert nem válaszol!
2011. jún. 24. 18:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak van igaza. Ha ilyen komolytalan a fiú, mi értelme van járni vele?
2011. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszii,de ha télleg szeretem akkor is felejtsem el?
2011. jún. 24. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Igen, felejtsd el egy másik pasi segítségével! Aki majd viszonozza az érzelmeidet és úgy fog téged szeretni, ahogyan te őt! Az ilyenekkel nem érdemes foglalkoznod és az idődet vesztegetned, mert nem lesz jobb, csak rosszabb!

2011. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de am próbáltam de mosottszar voltam miután szakított velem 2 hétig,aztán a strandon most 1 napja taliztunk és megint jófej volt velem és megint nagyon nagyon hijányzik,meg szeretem és ez már nagyon rossz
2011. jún. 24. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem olyan könnyű csak úgy elfelejteni valakit...

de el kell fogadnod azt, hogy nem lehet semmi komoly belőle,

mert a leírtak alapján, ha ilyen könnyen eldobott, nem voltál neki fontos...gondolj erre, és meg fogod érteni, hogy

nem érdemes vele foglalkozni. Azon kívül meg nem is érdemel meg téged!

2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket,akkor nem foglalkozok vele
2011. jún. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!