Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje nincs barátnőm ( elég csúnyán ott hagyott) és ez nagy hatással volt rám. A szerelmi bánaton túl vagyok, csak egyszerűen elveszítettem az önbizalmam nem csak ismerkedés terén... Nem merek megszólítani egy lányt se meg hasonló, egyszerűen lelkileg padlón vagyok.. de talpra szeretnék állni, hogy tudnám visszanyerni az önbizalmam? mi az első lépés afelé, hogy újra gond nélkül ismerkedhessek? válaszokat előre is köszönöm 19/f
2011. febr. 17. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Menny keress örömlányokat. Más nem éri meg már.
2011. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni:S kb ugyanígy vagyok, mint te...18/F
2011. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Varrd le a rondakat is, es szepen lassan visszajon. 36F
2011. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak átmeneti..Kezdjetek bele valamibe,állítsátok magatokat kihívások elé,de lehetőleg olyanok elé,amiket meg tudtok oldani.Menjetek el sportolni,spóroljatok jogsira,tegyétek le,vegyetek motort,érezzétek jól magatokat,aztán megjön az önbizalom is,meg a csaj is.Nincs vége a világnak.
2011. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag meg engedheted magadnak akkor kölcs magadra sokat. Vegyél ujj ruhákat, parfümöt, telefont, öltözz trendin. Ha nincs vegyél egy kocsit. Akár probálj meg változtatni a megjelenéseden, Pl: "lődd be a sérod" máshogy, vagy növessz szakálat, borostát (ezért megörülnek a csajok mostanába). Vagy akár részt vehetsz különbözö tanfolyamokon, sportokba stb..... lényeg hogy kicsit ugorj ki a gödörböl és ezáltal megjön az önbizalmad.
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Ha anyagilag meg engedheted magadnak..." és ha abba a 99%-ba tartozik aki nem?
2011. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En meg azt hallottam, hogy kb 6 honap kell az embereknek ahhoz, hogy az uj "kornyezetet" megszokjak. (Hogy sarkitva mondjam, 6 honap alatt meg lehet szokni, el lehet fogadni a halaltabort is. Nem en mondtam, valami pszichomokus.)


Anyagilag:

Borostat noveszteni meg venni egy zselet nem jelenthet senkinek problemat. Estenkent kicsit hasazni, meg fekvoket nyomni szinten nem. Es valoban igy visszaemlekezve en is sportolni mentem, meg egy ideig nem voltam olyan valogatos a nok teren. Az elvem az volt mogotte, hogy: most szabad vagyok, elvezzem az eletet es gyujtsem a skalpokat, MERT azutan ha lesz egy komoly baratnom, akkor ugysem tervezek majd felremenni. Es szo szerint eroltettem. "Inkabb szivjam be, mint meg se probaljam." Versenyt csinaltam abbol, hogy egy este hany telefonszamot tudok osszeszedni. (7 volt a rekordom.). Volt, hogy nem jott ossze. Persze. Ezer vagy meg tobb. De nagy szamok torvenye alapjan elobb-utobb be kellett, hogy induljon. Aztan idovel egyre jobb nok lettek, stb, aztan kialakult egy ujabb kapcsolat.


36F


UI: Es nem mondanam magam jokepunek. Inkabb udvarias voltam es probaltam onbizalmat sugarozni. (me´g ha nem is volt.)

2011. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!