Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi haszna van a szerelemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna van a szerelemnek?

Figyelt kérdés

Mi értelme van,miért lesz az ember szerelmes?(-nem arra gondolok,hogy tetszik neki xy és azért lesz szerelmes)

Mi a haszna a szerelemnek?


2011. jún. 24. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Összetart 2 embert.
2011. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

hát h legyen egy társad akivel mindent megbeszélhetsz ha probléma van Ő segít és kondoskodik ... számíthatsz rá ...megértő...

vagy is nekem erről szól a szerelem :)

17 éves fiú :)

2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kérdésem... Haszna semmi. Igazából meg sem lehet fogalmazni mit jelent a szerelem. Szerintem bárkibe lehetünk szerelmesek ha magával rendben van az ember.
2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20:38, ezt egy barát is meg tudja tenni, még ha nem is olyan... Lényegében az lenne a szerelem, hogy egy barát akivel szex is van, szeretet is, + valami extra.
2011. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
ezt mondtam én ish csak nem írtam a szexet :D
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat = barátság extrákkal

Szerelem= Egy olyan ember, aki iránt mély érzéseket táplálok, az ő boldogsága előrébb van az enyémnél. Aki nélkül boldogtalannak érzem magam és aki mellett kiteljesedem.

2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor érzed hogy van miért élned!! Az elég hasznos, nem? :D Legalábbis én akkor érezném leginkább.
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a szerelem olyan mint egy jó adag pacal teljesen feltölt belülről
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

" Akkor érzed hogy van miért élned!! "

Végülis szerelem nélkül is van miért élni.....

2011. jún. 24. 20:48
 10/20 anonim válasza:
nem értheted ha nem voltál még szerelmes :)
2011. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!