Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán buta kérdés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán buta kérdés, vagy pesszimista vagyok, de nem elképzelhető hogy az emberek "szerelemnek" lényegében a szexuális vonzalmat hiszik?

Figyelt kérdés
talán nem, csak eszembejutott. talán még nem voltam szerelmes, vagy csak nem tudom elküöníteni a két érzést, de igazából ugyanaz. mikor elvakít, és a gyomrod remeg, a térded majd összecsuklik és hevesebben ver a szíved, kapkodod a levegőt. Talán nicns is olyan hogy szerelem, csak szexuális vonzalom, nem?
2010. okt. 13. 22:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem egy érzelmi, metabolikai folyamat., van egy lelki vetülete. a szexuális vágy tisztán testi eredetű. Amúgy nem rossz a kérdésfelvetés, legalább gondolkodsz,kortársaiddal ellentétben.
2010. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

honnan tudod hogy mennyi idős vagyok? :)

oké, hogy lelki eredetű, de ezt mégis honnan tudod?

na és a következő kérdés, ha mégis van szerelem, milyen összefüggésben áll a fizikai vonzalommal? függenek egymástól? melyik melyiktől?

2010. okt. 13. 22:14
 3/22 A kérdező kommentje:
úgyértem szexuális vonzalom van szerelem nélkül, ez tény. fordítva működik ez?
2010. okt. 13. 22:17
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

NEM. Ha ezt hiszed, nem voltál még szerelmes :) A szexuális vonzalom bármennyire is erős akkor is csak kanos vagy és meg akarod dugni :D De ha szerelmes vagy akk egyszerűen csak az is elég ha megöleled vagy ha ott van melletted vagy ha éjszaka felébredsz és van kit átölelni meg hallani a szuszogását =) Ez sokkal-sokkal több a szexnél :P

17/F

2010. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

az a szeretet. most megalkotott felfogásom szerint :))

szeretni természetesen leeht valakit, nem erről van szó. én a hirtelen fellángoló rózsaszínködöspillangós cuccra godnolok, amiről mindenki beszél ha a nagy szerelem kerül szóba.

2010. okt. 13. 22:23
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem nem. Te összekevered :D A szeretet az az amikor már észreveszed hogy reggelente, amikor felébred, úgy néz ki, mint a vasorrú bába, meg amikor elkezd idegesíteni, hogy az ő 65 piperecucca között képtelenség megtalálni azt az egyet, ami a tied, meg amikor már türelmetlenkedsz, amikor 5 perce se találja a 2 négyzetcentiméternyi táskájában a lakáskulcsot, de attól még nagyon jól esik, hogy van, és ott nem hagynád semmi pénzért. Ez a szeretet.


A szerelem az, amikor suliban öt percenként eszedbe jut, és képtelen vagy elengedni egyetlen percre is, hiába tudod, hogy találkozni fogsz vele nemsokára, akkor is, meg amikor vele vagy, legszívesebben belebújnál a bőrébe, hogy minél közelebb legyél hozzá. Ez a szerelem.


Szerintem :P Persze szavakkal elég nehéz leírni két érzést :P

2010. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Érted amikor az ember szerelmes azt gondolja: "jajj de aranyosan szuszog mellettem"

Amikor szeretetes (??? erre mi a jó szó? :D) azt gondolja: "nem tudok aludni a horkolásától" de azért nem megy át a másik szobába :)

2010. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

deneeem:D és kérem ne hozzuk fel a női hibákat, én is nő vagyok!:D

igen ez is szerelem. mikor már megtanulod ahibáival együtt szeretni az illetőt. de még mindig nem erre gondolok. az első fellángolásokra, amikor még gyakorlatilag nincs miért "szeretni" valakit, mégis úgyérzed hogy megdöglessz ha nem érhetsz hozzá. pontosan ez az: amikor bele akarsz bújni a bőrébe, és minél közelebb lenni a nyakához mert ott a legerőteljesebb az illata. Amikor hiába görcsölt be az egész pofád, akkoris csak csókolni akarod:D na hát ez az ami szerintem túl közel áll a fizikai vonzalomhoz, túl közel hogy elválasszuk.

egyébként elég extrém elképzeléseitek vannak a szeretetről mint fogalomról:D

2010. okt. 13. 22:39
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de le kell romboljam ezeket a magasröptű elméleteket, a szerelmet egy biológiai folyamat okozza, ha érdekel mi is ez és hogyan is működik ott a google.
2010. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

és a szexuális vonzalmat mi okozza? a télapó?

jo még jöhetsz a kémiával, de ennyire nem tudományos az elméletem :D

2010. okt. 13. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!