Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak? Hogyan mondjam meg neki? :OO

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel együtt voltam táborba és az egyik nap kiderült ,hogy tetszem neki és én nem éreztem semmit de utána mikor már mentünk haza akor már nagyon bejött nekem meg minden és ,ha megkérdezné járnék vele ,de 15 km-re lakik tölem és nincs facebookja sem a telefonszámát nem tudom.:$
2011. jún. 25. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel azokat akiknek megvan a mobilszáma a táborból, hátha nekik megvan a fiúé....

Esetleg (tom h már senki nem használja) Myvip-en és Iwiw-en is nézd meg hátha azon fennvan.

Drukkolok!

2011. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii ez jó ötlet:DD
2011. jún. 25. 10:47
 3/5 A kérdező kommentje:
eztelszúrtamdemind1:/(
2011. jún. 26. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt??
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megtaláltam meg minden csak vmin öszekaptunk
2011. jún. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!