Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a baratomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a baratomnak hogy legyen romantikusabb?

Figyelt kérdés
24 eves lany vagyok, a baratom 25. Lassan egy eve vagyunk egyutt. Nagyon jo a kapcsolatunk azon kivul hogy en sokkal tobb romantikara vagyom, vagy hogy ereztesse velem hogy szeret es mondja ki. De nem tudom hogy vegyem ra hogy beszeljek vele errol. Felenk vagyok kovetelozni vagy nyavogni vagy hogy azt gondolja nem ugy fogadom el ot ahogy van. Raadasul en nagyon sok mindent megteszek erte. Voltatok mar ilyen helyzetben?
2011. okt. 25. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyuszifül, legyél romantikusabb...
2011. okt. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen beszélj vele, és mond meg neki, hogy szeretnéd, ha sokkal intimebb, meghittebb lenne a kapcsolatotok, csaljon bele több romantikát, érzelmet, szerelmet. Valószínűleg megérti majd, és eszerint fog cselekedni :)
2011. okt. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
abrakadabra "légy romantikus!"
2011. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carlsokolbász ***** válasza:
Esetleg nyisd ki a szádat!
2011. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
sztem el kéne fogadnod ahogy van, mert 25 évesen gyökeresen már nem változik az ember. max. megjátszaná magát a kedvedért, de az olyan műanyag lenne, nem?
2011. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha meg túl romantikus lesz, akkor az lesz a baj, hogy túl nyálas és érzelgős.
2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én barátom sem romantikus,és nekem is hiányzik ez .. de ő azt mondta h nem ez a fajta , sajnos ez van ..:/
2012. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!