Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem jól haladok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem jól haladok, a szüleim kezdenek beletörődni hogy megyek hétvégenként bulizni! Hogyan tovább? 18F

Figyelt kérdés
Voltam 2 hete kétdzer bulizni, eleinte megtiltották a dolgot és kiborúltak, pedig megtettem a dolgaim, házimunka és kiváló jegyek a suliban. Nos, éltem személyes jogommal és elmentem szórakozni, s csak éjfél környékén mentem haza. Azt hiszem, kezdneek lazúlni, mert ma bejelentettem, megint megyek, válasz: "Rendben." Ezek szerint kezdnek enyhűlni? Az a célom, hogy össze jöjjek egy csajjal és tőle jöjjek haza másnap, igaz ehhez az is kéne hogy valakit sikeresen felszedek, de nem aggódom, biztos vagyok benne hogy idővel sikerülni fog. :) Hogyan tovább a szülőknél? Jól haladok?
2011. okt. 27. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez tök aranyos volt.

18 éves vagy, természetes, hogy lazulnak a szüleid és az pedig pozitív a lányoknál, ha ilyen rendes vagy, hogy jó jegyeket viszel, segítesz otthon és éjfélre otthon vagy, de az alkalmi kapcsolatokat most felejtsd el. Ne rontsd el az első csajozási élményedet egy könnyűvérű lánnyal. Ha már eddig vártál, akkor várj a minőségre :)

2011. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

21:02


Örülök hogy tetszett, meg hogy "aranyos" volt. Mindazonáltal köszi a válaszod, de tudnotok kell hogy volt már barátnőm, majdnem egy évig, de lassan fél éve nincsen senkim és hát ugye a hormonok. =(

2011. okt. 27. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már más, de hidd el, a szórakozóhelyen is találhatsz normális barátnőt :) Aki gyógyír a lélekre és idővel a hormonjaidra is :)
2011. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21:08


Tudtommal nem a "kedves, helyes csajok" vannak többségben szórakozóhelyen, hanem az alkalmi emberkék, de hidd el, nagyon örülnék egy újabb olyan csajnak akivel lehet hosszú kapcsolatom =)

2011. okt. 27. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig tévedsz. Olyan értékes embereket ismertem meg ott :) Sok pár ismerősöm van, akik szórakozóhelyen jöttek össze.

Persze vannak ribancok is, de ugyanúgy ott vannak az értékes lányok is.

Egy jó tanuló, segítőkész srácot pedig csak lehúz egy buta könnyűvérű lány, melléd normális való.

2011. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Egy jó tanuló, segítőkész srácot pedig csak lehúz egy buta könnyűvérű lány, melléd normális való."


Igen én is ilyenre vágyom, egy helyes nőre akinek ugyanúgy kell udvarolnom mint a volt barátnőmnek, mert egyrészt jó volt udvarolni, másrészt busásan megtérült ez a kapcsolatunk alatt! =)

2011. okt. 27. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor hajrá :):)

Egy jó tanács, bár szerintem nem szorulsz rá. Legyél illedelmes és udvarias. Az értelmes nők ezt észreveszik és értékelik :)

Szóval sok sikert kívánok :)

2011. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

21:26


Köszönöm szépen a tanácsodat! =)

2011. okt. 27. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj a hormonok, oda ne rohanjak. azért vagy ember (remélem az vagy) hogy tudjál uralkodni az ösztöneiden! semmire ismétlem SEMMIRE nem kifogás sem a hormonos süket duma sem az alkoholos befolyásoltság (ezt azér vettem ide mert sokan azzal mentegetőznek hogy de részeg volt... blablabla)


bocsi ha a sok megértő dédelgető derendesvagy hozzászólás után kicsit belegázoltam esetleg a világodba, de szerintem ha normálisan gondolkodsz belátod ezeket, sőt arra is rájöhetsz hogy nem is igazán ellened irányul ez a felszólalás hanem épp csak itt szakadt ki belőlem :) szóval ne vedd magadra, a többi kommented meg a kérdésed alapján is normálisnak tünsz :) csak agyfaszt kapok amikor megprobálja valaki az ösztöneire kenni hogy félrelépett stb... ami még okés is hogy az ösztönei miatt, csak a gond ott van hogy ezután ugyanolyan értékű embernek hiszi magát mint az aki képes uralkodni magán.

na, tényleg abbahagyom :D nincsértelme ezen puffogni

2011. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!