Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinicsajok befolyásolhatósága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinicsajok befolyásolhatósága - rémisztő!?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. van egy 15 éves húgom.

a 15 éves húgomat kiszemelte magának egy 25 éves, meg egy 23 éves.

a 25 éves "emberi". tehát néha ideges, néha higgadt, néha leszidja (megjegyzem, szerintem jogosan), néha pedig úgy bánik vele, mint egy hercegnővel. megmondja, ha baja van, nem szépít, kegyetlenül őszinte, viszont, ha megbántja, kiengeszteli. szerintem az átlagnál érzékenyebb (nem arra gondolok, hogy elsírja magát, vagy ilyesmi, hanem könnyebben megérzi a dolgokat, és apróságok is bosszantják néha). szerintem nagyon szereti. értelmes srác. ő konkrétan kijelenti, hogy igen, szeretne lefeküdni a húgommal, ha készen áll rá.

másik gyerek 23 éves. szintén okos - de azt hiszem, "túl okos", pontosabban dörzsölt és rafinált. ő sosem szidja le a húgom, és amikor itt van nálunk, mindig érződik, hogy nagyon alattomosan, de folyamatosan hangolja a húgomat a másik ellen. amikor, esetleg felhozza a másikat a húgom (szóban), ami tetszik benne, ez a gyerek adaptálja. megítélésem szerint számító, érzelmei nem nagyon vannak, csak vágyik a húgomra, mivel fiatal, és csinos. ők soha nem veszekednek, mert mit ad isten, hát mit ad isten, mindenben egyetértenek (ami megjátszás a pasi részéről, szvsz). és még véletlen sem fordult meg a 23 éves fejében (haha), hogy lefeküdjenek. csak smár.

a húgom egy idealizált álomvilágban él. úgy gondolja, az igazi párkapcsolat olyan, hogy van két ember, aki egymás tükörképe, nem kell morzsányit sem idomulni a másikhoz, úgymond "klónjaik" egymásnak. sosincs veszekedés (itt konkrétan a vitára gondol, szerintem, akár érvekkel), mindenkinek ugyanaz a véleménye mindenről, és úgy történik minden, ahogy ő gondolja, mivel a másik is ugyanolyan, mint ő. úgy gondolom, ez egy tinimáz, egy hazugság. viszont a 23 éves ezzel eteti őt, ezt kínálja fel neki, a 25 viszont a valóságot.

ráadásul a 23 évesnél a felszínesség jelenti a szeretet. drámai ajándékok és túlzások, színészkedés.

a 25 évesnél viszont az igazi érzelem és tett.

a dolog odáig fajult, hogy a húgom, a 23 éves hatására (ilyen indokkal: ő ismeri a korabelieket), úgy gondolja, hogy a 25 éves csak le akarja fektetni, és azért sértődik meg, és mutatja nemtetszését ki, mert "érzelmi zsaroláson keresztül azt akarja elérni, hogy lefeküdjek vele", ahogy ő mondta. meg mert elszakad nála a cérna, hogy miért nem jöttek már össze.

én úgy érzem, ez nem igaz. néha tényleg elég idegesítő húgom.

a lényeg, hogy a 23 éves meg mézesmázosan mindig benyalja magát, és teljesen odavan már érte.

a 25 évesre meg dühös, mikor semmi olyat nem tett, ami emberi.

én úgy gondolom, hogy a 23 éves az illúzió, és hazugságok lapjait kihasználva végül a másikat ki fogja iktatni, amit sajnálok, és már kezdi ellenem is hangolni húgomat.

szerintetek jól érzem, vagy tévedek? mit tehetnék?

nem akarok, hogy egy ilyen tenyérbemászó, színészkedő, műgyerek megfektesse a húgom.

ha valakinek nem tiszta: még semelyikkel sem jött össze, a kettő között vacilál!


2011. jún. 25. 13:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
és gondolom feltnt az is, hogy én inkább a 25-tel szimpatizálok. nem egy főnyeremény, de a kettő között szerintem ő jobb. már csak azért is, mert nem taktikázgat, mint a másik. mondhatni: egyenes ember.
2011. jún. 25. 13:39
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy balf@sz vagy te is. Már a helyzet nem jó, hogy 15 éves csajra hajt egy 23 és 25 éves. Rég el kellett volna küldeni a francba mindkettőt, keressenek a korosztályukból. Csak ahhoz meg gondolom túl szerencsétlenek.
2011. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Hát sztem verd szét a 23-as versenyzőt :) Mégis csak a húgodat akarja megfektetni :D
2011. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Már bocs, de neked mennyi eszed van, hogy egy 10évvel idősebb férfihoz akarod "kergetni" a 15 éves húgodat???

Még a 23 éves is túl idős hozzá.



Ma már mindenki megőrült, hogy a 25éves kampik többségének LEGFELJEBB 15 éves barátnője van???

Még jó, hogy a 14 évet meg kell várniuk, különben kergetnék a 10-12 éves csajokat.


A tesódra meg rá kell hagyni.

Nem mindegy neked, hogy melyik felnőtt férfi milyen taktikával hálózza be, hogy egy darabig jól megba.sszhassa a feszes, fiatal kis se.ggét, aztán meg dobja, mert tele van a világ fa.szraéhes, idősebb pasik után ácsingózó tinipi.csákkal, és őket se lehet parlagon hagyni.


Egyikőtöknek sincs egy csepp magához való esze se.

Tudom, vulgáris, de ne puncsoljunk már, hogy igaz szerelem meg a kistököm, ja, beleszeretett az éppen kiserdült cickóba meg a kis fenekébe.

Hogyne...

2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
egyet kell értenem az első válaszadóval. miért nem pl egy 16 évessel jár a húgod?azért álljon már meg a menet, jó hogy nem egyből egy elvált férfival kezd
2011. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki élje a saját életét, majd tanul a hibáiból, ha azt akarod h ne forduljon ellened meg pláne!

Amúgy is most mit tudsz csinálni?! Rácsot szerelsz az ablakára?

2011. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

... vagy egy özvegy pasival XD

Sztem sem egészséges egyik kapcsolat sem

2011. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

mindketten idióták vagytok;


húgód azért, mert még kislány és fogalma sincs az egész életről.. neki nem tűnik fel, hogy 10év korkülönbség van köztük?:D



te meg azért, mert nem hajintod ki mindkettőt az ablakon, mikor hozzátok megy ebédre vagy mi a tökömre



inkább forduljon ellened a húgod, minthogy már most gyerekkorába elvágja a szexuális/szerelmi életét, ami EGY ÉLETEN ÁT FOGJA KÍSÉRNI..



EMBER ÉSSZEL LEGYÉL MÁR legalább neked legyen ennyi eszed!!!!!!!!

2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ezt nem bírtam végigolvasni, de nem értem, hogy mégis mit akar egy 23 és egy 25 éves egy 15 évestől?!?! O.o
2011. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bekő Tóny válasza:
szerintem én kellek hugodnak.
2011. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!