Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra ez rémisztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra ez rémisztő helyzet lenne?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak elméleti a kérdés.

Szóval annyi a lényeg hogy pár hónapja tetszik egy fiú viszont sehogy se tudom megközelíteni.Egy héten háromszor együtt vagyunk angolon,de nem igazán szoktunk beszélgetni,eddig vagy két mondatot váltottam vele. Viszont arra gondoltam hogy óra előtt kihívom a teremből valahogy próbálom finoman felvázolni hogy tetszik nekem,aztán ott hagynám gondolkodni. Nagyon lesokkolna szegény? Aztán ha tetszem neki utána felkeresne?

16/L


2011. máj. 20. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom ő sem több 16-17nél. kétlem, hogy helyén kezelné a helyzetet így hirtelen. először csak próbálj meg vele beszélgetni aztán majd alakul a dolog, ha alakul.
2011. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én a helyedben máshogy csinálnám. Talán közös beszédtémát keresnék, vagy valami... De lehet hogy neki bejön, nem tudom. :) Ha így csinálod, szerintem inkább óra után hívd ki... Órán nem tud gondolkodni, inkább hazafele úton, vagy otthon, este. :) Sok sikert :)


17/f

2011. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én inkább azt csinálnám, hogy amikor egyedül van akkor kérnék töle valamit. mondjuk egy angol jegyzetet lemásolni vagy ilyesmit. és akkor kialakulhat egy beszélgetés.

21/f

2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb ismerd meg. Én ugyan 14/L vagyok, de ha olyan idős fiú lennék, tuti sokkhatásként érne, ha egy csaj közölné, akivel alig beszélgetek, hogy bejövök neki... Először ismerd meg jobban, lehet, hogy úgy nem is igazán lennél érte oda, persze lehet, hogy úgy is, de ismerkedjetek meg magasabb szinten. Hajráá!
2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudjuk, hogy hogyan reagálna?
2011. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ora utan mond el neki hazafele menet

am ha teis tecel neki akor 100%hogy meg keresni fog


16/F

2011. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!