Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túl lépni rajta, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túl lépni rajta, de ismerkedni sem akarok. Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem 1,5 év után a barátom. Mindent tudtunk egymásról, azt is, hogy a másiknak mi a legjobb, totál 1 hullámhosszon voltunk..


Azóta is nagyon nehéz visszafogni magam, hogy ne írjak neki sms-t, vagy bármi.. Nagyon hiányzik. A hiányát csak egy másik pasi tölthetné be, de semmi kedvem onnan kezdeni, hogy ki hol lakik.. Semmi kedvem az első randihoz, az első szexhez, ami egyikünknek sem lesz jó, mert nem tudjuk, hogy szereti a másik... Semmi kedvem elölről kezdeni. A régivel olyan jó volt, 5 éve ismertük egymást, a legjobb barátom is ő volt.. :(


Mit tegyek? Ismerkedjek, hátha találok valakit és végre túl léphetek az előzőn? Ráadásul ezt is az nehezíti, hogy csúnya vagyok, senkinek sem kellek..


17/L


2011. jún. 25. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy csúnya vagy

mi az hogy senkinek sem kellesz? hiszen neki is kellettél

velem is egy hónapja szakítottak amúgy

egyenlőre ne keress komoly párt én azt mondom

még nem heverted ki, addig nem érdemes

ismerkedj, szórakozz, barátnőzz

majd az idő, tudod...

22L

2011. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hasznald ki ezt az idot egy hobbira, ismerd meg magad megint, mint egy onallo ember, utazz, toltss idot baratnoiddel. Egy kis szunet utan, majd konnyebben fog menni a ismerkedes. Nem kotelezo egyik partol a masikhoz menni.
2011. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim, ezért nagyon szeretethiányos vagyok. Egyáltalán nem vagyok barátnak való ember.

Azt hiszem párkapcsolatfüggő vagyok...

2011. jún. 25. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Naa, ne legyél màr igy elkeseredve az idõ mindent megold. Légy türelemmel, semmi vesztenivalód nincs, hiszen oly fiatal vagy még.
2011. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak annyira magányos vagyok most, itthon vagyok egész nap, bár vannak teendőim, de akkor is jó lenne valakivel lenni..
2011. jún. 25. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
szia gondolod írj privátba,és dumálunk!
2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, írok :)
2011. jún. 25. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:
írtam
2011. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi exemmel fél éve szakítottunk,és azóta se találtam magamnak megfelelő partnert. Nem szabad így elkeseredned. Minden okkal történik,én nagyon sokáig el voltam kenődve és úgy voltam vele,nem kell senki más,csak ő.Nem sikerült vissza kapjam,mondjuk nem is erőltettem,csak reménykedtem hogy majd felhív egyszer.Ez volt a legrosszabb döntés,hiszen így mindenkit ellöktem magamtól.Azóta ő talált más lányt és ki ölt belőlem minden reményt. Elkezdtem ismét társasági életet élni.Ilyenkor ez a legfontosabb!!! Itt a nyár,ismerkedj,haverkodj.Majd haverokkal járj el bulizni,fürdőbe,esetleg sportolni...keress közös hobbit velük.Élned kell,attól,hogy szakítottatok nem áll meg az élet.Én is azt hittem..Azóta nagyon boldog vagyok és beláttam,hogy tényleg jobb,ha külön vagyunk.Sikerülni fog,csak barátkoznod kell. Egyenlőre a helyedben nem keresnék kapcsolatot,nem konkrétan arra mennék,hogy párt találjak magamnak.Sok sikert!:)
2011. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem keresed a kapcsolatot, előbb utóbb rád talál, és akkor nem lesznek ilyen érzéseid, hogy mindent elölről kezdeni :)

Én 18 évesen estem bele egy olyan állapotba, hogy kell a fenének pasi csak gondok vannak velük, onnantól kezdve csak a barátaimnak éltem, és nem fiúztam.

Aztán egy bulin összefutottunk a párommal, és mindkettőnknek vége lett :D Éreztem hogy vonz magához mint a mágnes (ő is ezt érezte, utólag szóba került :)), csak úgy lobogott a levegő közöttünk.

Nem éreztem mellette semmi feszültséget, pedig akkor még nehezen barátkoztam.

2 nap alatt jobban ismertük egymást, mint a saját családunkat, és észre se vettük mennyit foglalkoztunk egymással.

Az első szex is életem legszebb élménye volt, pedig így visszagondolva semmi extra nem volt benne.

Ne kenődj el, nem kell semmit erőltetni, majd ha itt az ideje, megtalálod akit keresel :) 22/L

2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!