Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent valamit, vagy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit, vagy nekem van sok időm gondolkodni?

Figyelt kérdés

Az exemmel újra alakul valami, úgy érzem kezd közeledni hozzám, megint elkezdtünk együtt játszani, ez azért fontos, mert ott ismerkedtünk és szerettünk egymásba. Eleinte játszott, azt mondta csak miattam. Aztán megbántottam, azt mondta nem játszik többet.


Majd kibékültünk, azt mondta jön majd játszani, de még mindig nem jött. Azt mondja sok a dolga, amint lesz ideje, és nyugis lesz, akkor játszik. Attól függetlenül keres, mert tegnap is beszélgettünk facebookon, de félek, hogy ennek valami jelzés értéke van. Talán már nem vagyok annyira fontos, hogy feljöjjön velem játszani?


Ja, és ne kockázzatok le, nem fejtettem ki az egész sztorit, mert a kérdés szempontjából irreleváns.


2011. jún. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne éld bele magad, nehogy aztán koppanj... állj úgy hozzá, hogy nem akar tőled semmi komolyat, és ha véletlenül akarna, akkor pozitív csalódás lesz :)
2011. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? 8?
2011. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
WoW ? :D
2011. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk, igen wow, és kaphatnék a kérdésre is választ? Nekem fontos.
2011. jún. 25. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy "együtt játszani?"
2011. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő is fent van, én is, és beszélgetünk közben. Meg ugye akkor együtt megyünk a játékban. De leginkább beszélgetést jelent.
2011. jún. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!