Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Miért nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Miért nem tudtok legalább egy minimális mértékben felelősségteljesen gondolkodni!?

Figyelt kérdés

mondom a történetem. volt egy lány, akit szerettem, nagyon. de ő gyakran hisztizett.

persze, utána már bánta, de egyszer túl messzire ment.. lelökött a lépcsőn, és tolószékbe kerültem.

a kérdésem az: MIÉRT NEM GONDOLKODTOK, MIELŐTT CSELEKEDTEK, EMBEREK???

miért kell nyomorékká tenni (és most nem a saját példámról beszélek, hanem akár lelki nyomorékságra is, mert -főleg a nők- elég nagy okozói szoktak lenni).

bocs, ha értelmetlen, de egy emberéletet tettek tönkre, és nekem annyi volt a bűnöm, hogy volt véleményem...


2011. szept. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez most valóban komoly amit mondasz, akkor tuti áthajtanék a tolószékemmel a lányon!!!


És ez nem baleset volt? Direkt a lépcsőn lökött le?

Hány éves vagy?

2011. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
direkt lökött le, hogy 'szenvedjek kicsit' - nem nyomorékká akart tenni, csak hogy kék-zöld folt legyek, tehát, hogy fájjon, mert 'neki is fájt, hogy nem értek vele egyet'. ilyen egyszerű. de épp ez a lényeg... erre akartam itt az emberek figyelmét felhívni: hogy lehet, hogy amit csinálnak, úgy néz ki, hogy nem okoz majd akkora bajt, de lehet sokkal nagyobbat okozhat...
2011. szept. 6. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Az az igazság, hoyg ha eléggé fölhúznának, biztos vagyok benne, hogy képes lennék ilyet tenni, hiszen elsőre ki gondol bele, hoyg gerincre is eshet? Max. az jut eszedbe, hogy fejre, de akkor már nem bánod... Ami számomra elfogadhatatlan, az az, hogy valaki egy párkapcsolatban tegyen ilyesmit. Amiért nem gondolkodunk: mert 1x-2x évesen nincs annyi tapasztalata az embernek, nem látott még annyi rosszat, nem fogjafel teljesen minden irányból a helyzeteket. Például én 17 éves létemre próbálok érettebb lenni(bazi nagy általános műveltségem van, nem szoktam hamar megítélni embereket, sokat gondolkozom, ha döntök valamiről, legalább utána még egyszer átgondolom, nem félek beismerni, ha nincs igazam), mégis látom hogy 4x éves szüleim mennyivel több mindenre gondolnak! Mostanáig csak azt tudtam elérni, hoyg már azonnal belátom, hogy igazuk van! De például semmilyen félelmem sincs az éjszakai császkálástól(tény 190 magas vagyok nem túl barátságos arccal), pedig lehetne, mert aki olyankor fosztogat ált. nem jár egyedül. Összességében emberfüggő, de 30 alatt ne várj el túl sokat... Mindenesetre rám mély benyomást tett a kérdésed, biztos fogok még gondolkozni rajta..:):/
2011. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!