Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg sosem csokoloztam. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg sosem csokoloztam. Hogy kell? Micsinaljak a nyelvemmel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:52
 1/9 anonim válasza:
Nem olyan nagy kunszt. Nem kell elsőre tökéletesen csókolnod, csak "tapogass a sötétben". Mellesleg ha a partnered idősebb és tapasztaltabb, akkor nem kell aggódnod :)
2011. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ebből nem tudtunk meg semmit 1-ső
2011. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nyan nyan ***** válasza:
Előttem lévőnek üzenem,hogy se neten,se könyvekben,sehol nem fogja megtudni,hogy hogyan kell csókolózni. Ez nem olyan,hogy előre be kell tanulni..ez jön magától. Nem hiszem,hogy ezen a téren kapnál segítséget. Amúgy pár adatot írhatnál,hogy fiú vagy lány vagy,hány éves vagy. Mert így adatok nélkül még kisebb az esélye,hogy kap valami tanácsot.:)
2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nyan nyan ***** válasza:
akarom írni kapsz*
2011. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, amikor én először csókolóztam fogalmam se volt, hogy mit fogok tenni, csak jött ösztönösen...az a lényeg, hogy ne légy erőszakos, de azért te is tegyél valamit
2011. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 eves lany vagyok.....es van egy fiu aki 20 eves..es felek h leegek elotte..:/
2011. jún. 27. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
pfff pedomaci
2011. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyan nyan ***** válasza:
Ha 20 éves akkor nincs okod semmitől sem félni.:) A fiúk szeretik,ha csók közben vagy végén megharapod az ajkukat,vagy a nyelvüket.(az utóbbit lehet,hogy csak én imádom >:D) Nem,amúgy tényleg nem tudunk nagyon mit mondani,a csók nem betanítható,az jön. Ui:2. vagy 3. vagy mit tudom én hanyadik voltam,asszem a 3. :D
2011. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom..azert evvel is segitetek egy kicsit is..:))
2011. jún. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!