Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszát várom, sos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom, sos! Mit gondolnátok egy ilyen sms után?

Figyelt kérdés

Előzményként pár mondat:


Pár hónapja megismertem valakit. Többnyire telefonon beszélgettünk, nincs köztünk semmi, de sokat beszélünk. Csoporttársak vagyunk a suliban. A lány odaadott pár könyvet a srácnak, amikor pár napja sulin kívül találkoztak emiatt.

Ezek után mit szólnátok hozzá, ha egy este a lánytól ilyen sms-t kapnátok?



Tegnap egész este töprengtem. Arra jutottam, hogy nem szükséges a könyveket visszahoznod, nyugodtan megtarthatod őket. Magyarázatként legyen annyi elég, hogy sokat beszélgettünk az elmúlt hónapokban és én nagyon megkedveltelek. Sajnos tudom, most nincs arra mód, hogy megismerjelek. Elég gyakran eszembe jutsz és nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel?! Talán jobb, ha tartom a "távolságot". Kicsit összezavarodtam. Minden jót kívánok neked!


2011. jún. 26. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sztem erre mi férfiak nem fogunk tudni válaszolni, asszem ezt hívják úgy h női logika.
2011. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem talált egy másik pasit. Szerintem nincs olyan csaj aki a szerelmet visszautasítaná azért mert "nem ér rá".... kellett egy kifogás és ezzel nem bántja meg annyira.
2011. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van, aki szeret téged és használd ki, nehogy elhalaszd ezt a lehetőséget, mert olyan egyedüálló leszel, mint én.
2011. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Azt, ez a no felkegyelmu es jo, h meg o mondja, h inkabb ne is talalkozzunk.
2011. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintem csak tudja hogy nem lehet veled semmi, és emiatt írta neked ezt, amibe megmond mindent, hátha látja még annak az esélyét, hogy te "reagálsz rá valamit"
2011. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elég vad válaszok jöttek. És nem gondolnátok arra, eszetekbe sem jutna, hogy össze van érzelmileg zavarodva?


Hülyeség azt értelmezni belőle, hogy oda van értetek, de valami nem engedi közel.

2011. jún. 26. 11:44
 7/22 A kérdező kommentje:

Na az utolsó jó. Erre gondoltam én is.


És ha nem ír vissza az ember, mit gondolhat a másik fél?

2011. jún. 26. 11:45
 8/22 A kérdező kommentje:

11:39-es!


Úgy véled a lány szerelmes?

2011. jún. 26. 11:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Ti reagálnátok vagy hagynátok, gondolva ezt kérte? Nem kérdeznétek rá, hogy de mégis mi ez, miért?
2011. jún. 26. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem erős önbizalomhiánynak tűnik. Ha le akarna rázni, akkor azt máshogy is megtehetné. Ha akarsz tőle valamit, akkor igenis keresd, és hangsúlyozd neki, hogy te kedveled őt, és akarsz vele ismerkedni.
2011. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!