Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem lesz barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,még nem volt barátom,soha nem csókolóztam,még senkinek sem tetszettem :/ tegnap voltam buliba,rengeteg helyes fiú volt,viszont majdnem mindnek volt barátnője,akik gyönyörüek,soványak voltak,volt pár fiú aki rám nézett,de eléggé furán,biztos azért,mert duci vagyok :( barátaim mindig azt mondják,hogy szép vagyok,de nem is igaz.Mindenki elvan,hogy milyen + kisugárzásom van,meg ilyenek,mikor nincs is :( mit csináljak?még táncolni se tudok.Persze barátnőm sovány,ő mindenkinek bejön :(
2011. jún. 26. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy duci? Tégy fel képet, akár arctalant.
2011. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, tényleg a kisugárzás a fontos. Húzd ki magad, és mosolyogj. Fel fognak rád figyelni. Ne érd be holmi pasival. Olyat keress, aki szeret is, és te is szereted. Megéri :D
2011. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát 170cm 65 kiló vagyok.képet most nem birok feltenni :P hát remélem,hogy egyszer találok valakit :(
2011. jún. 26. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mér a 170/65 nem gáz, az teljesen alkat függő hogy mennyire vagy vonzó. Nem rég volt egy lány aki ugyanezt a kérdést tette fel csak 165/63 elosztásban, és képpel. Tök jó alakja volt...
2011. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a kisugárzás a fontos, tapasztalatból írom. Amúgy nem igazán hiszem, hogy 15 évesen annyira el lennél késve bármivel...
2011. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne rinyálj már :DD 17éves fejjel nekem sem volt még senkim, és ez hol számit ? elötted van az élet, mert most másnak van akkor neked is kell hogy legyen ? hol irja ezt ? sehol. nyugodj meg, majd akkor találsz valakit amikor nem is gondolsz rá! 17/F
2011. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hümi ***** válasza:
100%
16:09nek teljesen igaza van, én is itt vagyok 17éves fejjel és még nem volt senkim és mégis itt vagyok :D ne görcsölj ilyeneken..amikor a legkevésbé számítasz rá pont akkor fog az a valaki belépni az életedbe :)
2011. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!hát remélem is,hogy lesz valakim egyszer :P :D
2011. jún. 26. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én is kövér vagyok, és volt már barátnőm nem is egy. Igaz amikor annyi idős voltam mint te nekem is megvolt ugyanez a problémám.


Nem akarok itt mindenféle "ezek a mai fiatalok" szöveggel jönni, de a te korosztályod (legalábbis sokan belőlük) nagyon éretlen még, és a szép csajokat keresik mert ez a társadalmi elvárás, vagy ilyesmi. Egy idő után nem az lesz a fontos hogy hogy nézel ki, hanem hogy ki vagy. A kicsit duci meg szerintem nem probléma, amíg nem léped át azt a határt, ami már egészségtelen. Sőt, a kicsit duci nem jelenti azt, hogy csúnya lennél, nagyon sok szexi csaj van akik nem csont és bőrből vannak :)


Szerintem jó dolog ha nem csontkollekció egy csaj, te se legyél pálcika azért, mert az a divat most.

2011. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!