Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy afféle buli-baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy afféle buli-barátom, de szerintem nem lesz belőle semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és egy buliban megismertem egy haverom haverját, részeg voltam (ő nem) és mivel nagyon tetszett elkezdtem ölelgetni, de ő is ölelgetett, és nagyon közel hajoltam hozzá, de ő nem csókolt meg, pedig vártam... szerencsére én nem tettem meg, így visszagondolva gáz lett volna. a haverom szerint nem vagyok az esete bár neki bejöttem akkor amikor mondta (de nem annyira hogy szerelmes is volt és sok lány bejön neki) meg hogy szerelmes egy lányba akivel nem járnak és 200 km-re laknak egymástól... hétvégén újra buli lesz. hagyjam őt? most nem lenne jó ötlet ha újra ölelgetném? ha kavarnánk az gáz lenne?
2011. júl. 14. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem jösz be neki.. akkor minek erőltetni???

rengeteg fiú lesz ott. biztos találsz vlakit

16L

2011. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kicsit úgy tűnt mintha bejönnék neki csak a haverom szerint nem... de üzengeti hogy üdvözöl meg mondta hogy örült hogy megismert és akar még velem bulizni meg ilyenek...:)
2011. júl. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!