Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így valaha is barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha is barátom?

Figyelt kérdés

nagyon gátlásos és szégyenlős vagyok, még a szüleim előtt is, nem hogy egy fiú előtt, mondjuk a jövőbeni barátom, vagy férjem előtt..ha hozzámér véletlenül egy fiú,már attól is nagyon zavarba jövök és nem tudom mit csinálnék, ha egyszer lenne barátom, és simogatna, megcsókolna.. szerintem csak idétlenül mosolyognék, és annyira zavarban lennék, hogy elkezdenék remegni.. a szexről nem is beszélve.. el sem tudom képzelni, hogy mi lesz ha egyszer rákerül a sor..:(

17/L


2011. júl. 25. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha lesz valaki aki szeret téged, és te is őt, akkor jól fog esni, és a fiú is figyelni fog rád, hogy mindent lassan, fokozatosan csináljatok. Te is bele fogsz jönni, hogyan küzd le gátlásaidat(: Szerintem ez még kicsit jó is, hiszen nem fogsz akárkivel összefeküdni, így is sok a kurv@ a világon(:
2011. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Ne parázz. Én is így voltam, pár honapja csokoloztam először, vagyis 16 évesen, azota meg már úgy beindult a szekér, hogy egy csomo sráccal lehetnék egyutt.

Én is féltem az első csoktol, meg minden, de aztán ment minden, mint a karikacsapás. Olyankor nem gondolkodsz, hogy mit hogyan csinálj, mivel ösztönösen jön a dolog.

Az érintésektől meg nics amiért félj, inkább örulj, hogy vki megérint egyáltalán:)

2011. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de az a durva, hogy már annyiszor voltam szerelmes, de soha nem tudtam kimutatni a fenti dolgok miatt.. ezért inkább magamban szenvedtem, és amikor összejött az illető egy másik lánnyal, akkor volt hogy 2 évig szenvedtem miatta.. szóval voltam már szerelmes, úgy igazából, de olyankor is amikor a fiúra gondoltam, soha nem arra vágytam volna, hogy testi kapcsolatba kerüljünk, hanem inkább hogy a közelemben legyen, hogy rámmosolyogjon...
2011. júl. 25. 17:56
 4/17 anonim válasza:
Nem kell ettől félni. :) Majd ha lesz egy fiú akit szeretsz, megbízol benne, akkor nem fogsz szégyenlősködni előtte. És amikor a szexre kerül a sor, eszedbe sem fog jutni.
2011. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden lánynak lesz pasija előbb-utóbb, csak rá kell jönniük, hogy az értelmesebb pasik között is szét kellene nézni, nem csak a menők/macsók/keményfiúk között.
2011. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés,ugyanez van velem is csak fiú vagyok.

Remélem egyszer kilábalok/unk ebből a helyzetből.Sok sikert,boccs az OFF-ért.19F

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nyugi bébi.

én 22 éves vagyok, sok barátnőm volt, sok egyéjszakás kalandom, mégis annyira szerelmes vagyok most, hogy nem állt fel a léc a csajom előtt, izgultam mit egy kisgyerek.

Sosem volt még iylen.

Szóval nyugi elmúlik.

éS tekints ugy a srácokra, hogy ők is emberek, ugyanolyanok mint te vagy a barátnőid, vagy az az ember aki előtt meg tudsz nyílni. Beválik.

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Velem is ugyan ez volt,aztán jött a barátom és minden változott:)
2011. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 valaki a tömegből ***** válasza:
Azt hiszem énis így vagyok ezzel, leagálább is régebben, most már nem anyira vészes a helyzetem. Úgy sikerült ezt kicsit kompenzálni hogy szembenéztem vele, tehát lehet hogy eleinte majd nehéz lessz hozzáérni valakihez dumálni vele mintha egy haver lenne, de idővel hozzá szoksz és már egészen hétköznapivá vállik (persze nem kell túlzásokba esni). Fiú vagyok ráadásúl nem is az a nyápic fajta, csak éppen nem igazán értek a nők nyelvén, a motorokén annál inkább :D 17/f
2011. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) utolsó, ez vicces volt:D
2011. júl. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!