Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem sikerül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám h képtelen vagyok ismerkedni.Eddig 2 baránőm volt.Az elsővel talán 1-2 hónapig akk voltam kb 14-15 éves.A 2. barátnőmmel kb 17 évesen jöttem össze vele kb 4-5 hónapot voltam együtt,de azóta képtelen vagyok ismerkedni.Azt gondolom mindíg h úgysem jönne össze stb. stb.Tudom most mindenki azt mondja h majd egyszer neked is eljön a nagy Ő meg hasonló hülyeségek,de szerintem ez nem így van.Egyre többet gondolok arra h sosem lessz senkim,nem fog szeretni senki sem.Szóval a gond tuti h velem van.Emiatt sokszor nagyon rossz kedvem,nincs kedvem senkihez sem szólni.Ismerkedni sincs kedvem,mert nagyon korlátoltnak érzem magam.Külsőmmel szerintem nincs gond,annyi hátrány esetleg h hosszú hajam és az általában be van fonva,de szerintem emiatt nem lehetek rossz ember.Őszintén szólva nem tudom h mitévő legyek,tudom h nekem kellene változtatni,de egyszerűen nem megy.Köszi h végigolvastad és köszi a segítséget/válaszokat. 19/F


2011. jún. 26. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ilyenek vagyunk :(

Szintén 19/F

2011. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi a f*sz bajod van? komolyan mondom..... volt 2 barátnőd 19 éves korodra. én 24 éves vagyok és utoljára barátnőm 18 éves koromban volt, azóta semmi és előtte se volt semmi...


De a 2 barátnő 19 éves korodig nem csak hozzám képest jó teljesítmény.

2011. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja akkor nem teljesen vagyunk egyformák mert nekem barátnőm se volt soha! Első voltam!
2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha egy kicsit változtatnál magadon,lehet könnyebb helyzetben lennél.Ha nyitottabb és kedvesebb lennél,könnyebben oldódnál és nem lenne önbizalom hiányod,akkor nagyobb esélyed lenne az ismerkedésre.Ne hanyagold el magad,és ne gondolj arra,hogy ugyse fog menni,mert akkor tényleg nem.Legyél kedves,bátor,mosolygós,törelmesebb,...magadat még csak tudod irányitani.Sok sikert.
2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

linkelnétek képet? mind3an? :$ :)

21/L

2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


24/F vagyok, az előbbi.


Borostás vagyok és kómás :D

2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
közepéig olvastam : sosem lesz és más marhaságok amiket írtál. kérd meg az egyik haverod hogy vágjon fejbe egy qrva nagy léccel hogy ezek a gondolatok ki menyjenek a fejedből. Negatív gondolkodásod qrva gyorsan offold és a probléma meg is van oldva ....
2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Pedig képre teljesen okés vagy. Sem az a kitűnő szépség de nem is vagy csúnya. Szerintem átlagnak nézel ki. Sőt ha még másnapos vagy akkor ennél csak jobban nézhetsz ki általában :P
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne sajnáljalak kérdezö... Van akinek egyáltalán nem volt még kapcsolata.. Ne siránkozz itt..
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet velem is.19f
2011. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!