Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a barátnőmön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmön?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 16 éves, nem volt még pasija, pedig nem annyira csúnya. (Jó, beismerem, hogy nem egy szupermodell, de millió csúnyácskább lány van nála a világon) Amellett, hogy aranyos és jó fej, kedves és megértő barát is, mindig kiáll amellett, akit szeret, számára ez a legfontosabb. A fiúk valahogy mégsem néznek felé.

Most nekem van egy barátom, és a barátnőm azóta még szarabbul érzi magát. Nem mintha neki tetszene a fiúm, csak egyszerűen szenved attól, hogy körülötte már majdnem mindenkinek van párja rajta kívül.

Évek óta csak emészti magát, és könyörög, hogy segítsek, mert nagyon szenved. Otthon nagyon rossz helyzete van, nem tud senkivel sem beszélgetni, én pedig már nem tudom, hogy segítsek rajta. Egyszer próbáltam összehozni egy sráccal, de nem jöttek be egymásnak, csak jó barátok lettek.

Segítsetek, mit ajánlanátok?

Szegény úgy szenved egyedül, mint senki más.

Előre is köszönöm

Egy 16 éves lány


2011. jún. 26. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy szenved mint senki más? Miért kéne már szenvednie, miért kéne egy 16 éves lánynak feltétlenül pasi? Rengeteg nála idősebb lány szingli és tök jól megvannak. Majd egyszer lesz valaki akivel jól kijön és összejön addig meg nem érdemes erőltetni valami "kényszerpasit" találni neki, attól senkinek nem lesz jobb. Istenem szép világ ez amikor a lányok már fiút is azért akarnak mert "a többieknek már rég van."
2011. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegény, csak nehogy észrevegye, hogy körülötte sokkal nagyobb problémák vannak. Akarom mondani problémák, mert ez rohadtul nem az. Én is 16 éves vagyok, de örülök neki, hogy nincs pasim. Arra ráérek 20onévesen is, de ilyen fiatal csak egyszer leszek az életben.
2011. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek családi zűrjei vannak, otthon alig szólnak hozzá, rengeteget sír mert senki se törődik vele odahaza. Én nem lakok túl közel hozzá, és nem sok barátja van, akivel tudna találkozni. Anyagi gondjaik is rettenetesek. Nagyon szenved, mert senkivel se tud lenni, otthon pláne nem.

Szüksége van valakire, egy fiúra, aki megérti, egy társra aki mellette áll.

Kötözködő válaszokra nincs szükségem, köszönöm.

2011. jún. 26. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködésből, de ha valakinek ilyen sok problémája van, nem tudna szerintem harmonikus kapcsolatot kialakítani, aztán könnyen lehet, hogy a srác szakítana vele és ettől csak sokkal elkeseredettebb lesz.

Ilyen helyzetekben barátokra, barátnőkre van szükség, (vagy persze ha valaki olyan kapcsolatban él, akkor a párja segíthet, de egy új kapcsolatnál ez nem hiszem, hogy összejöhet.)

Szerintem ne pasit keress neki, hanem próbálj meg minél többet foglalkozni vele, szervezz közös programot ahányat csak tudsz, és segíts neki más megvilágításba helyezni a bajait, mondd el neki, hogy mi az ami a sok baj ellenére mégis szép az életében, mondd el neki mikben jó, mihez ért, segíts neki a személyiségéhez illő hobbit találni, amitől nőhet az önbizalma ha sikereket ér el benne...stb

Attól, hogy valakinek nincs barátnője még nincs egyedül :) Hidd el, nekem is volt ilyen barátnőm, ez egy hosszú folyamat, hogy helyrejöjjön, értékelni tudja magát és ne a problémáival foglalkozzon ...és persze ki kell verned a fejéből hogy neki sose lesz barátja, meg csúnya ...stb

Az én barátnőm is anno összejött vkivel, én örültem neki, azt hittem jót tesz majd neki, de az a srác csak rosszabbat tett vele, végül én győztem meg arról hogy szakítson vele, mert nem szabad így bánni egy kapcsolatban senkivel. Aztán láss csodát, eltelt kb két év és talált magának egy nagyon aranyos srácot aki fülig szerelmes belé :)


Szóval hozd helyre lelkileg, ez a lényeg, utána jól beindul majd az élete meglátod ! Csak hát mondom sok idő ... de segíts neki!

2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!