Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismertek egy érdekes új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismertek egy érdekes új embert másnap ti is sokat gondoltok rá és alig várjátok, hogy jobban megismerjétek?

Figyelt kérdés
Velem mindig ez van, ha megismerek egy fiút (én lány vagyok) aki érdekesnek tűnik, másnap szinte csak azon agyalok, hogy milyen jó lenne dumálni vele újra és alig várom, hogy megint találkozzunk :D és nem azért mert feltétlenül tetszik vagy ilyesmi. veletek is így van?
2011. jún. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én most pont így vagyok. Bár én futólag ismerem a fiút de most nagyon megmozgatta a fantáziámat. Bár én inkább a kihívást látom benne de kapcsolatot is el tudnék képzelni vele. Bár az sajnos nem fog összejönni:(
2011. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, én is így vagyok vele :D
2011. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt hittem csak én vagyok ilyen bizarr, arra lennék kíváncsi, hogy a fiúkat is foglalkoztatja-e ennyire, vagy csak mi lányok izgulunk rá erre a témára:D
2011. jún. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!