Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet Velem a baj? (Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet Velem a baj? (Kérdés rövid, magyarázat hosszabb)

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy velem vane a baj, vagy hogy miért van ez? Mindig amikor elmegyünk bulizni a barátaimmal, és odajön hozzám egy fiu táncolni, vagy bármi, én nem tudok ellazulni meg semmi. Lehet ez annak a jele hogy önbizalomhiányom lenne? Nem rég fogytam le 20 kg-ot és mindenki mondja hogy csinos lettem, én mégis ugy érzem hogy ugyanaz a duci lány vagyok, és már olyan rossz hogy bármilyen buli van, a barátnőim ott táncolgatnak fiukkal, de én nem tudok ellazulni. Vannak fiu ismerőseim/barátaim akikkel nagyon jol eltudok beszélgetni, hülyéskedni, de akiket nem ismerek, azzal egyáltalán nem tudok.Az öszes lány ismerősöm, ott kavargat(smárol) a többi fiuval én meg nem mert ugy nem akarom..(lett vna rá lehetőségem)..miért van ez?
2011. jún. 26. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,sajnos előfordul,hogy hiába fogy le az ember,mindig ugyanazt a régi ducibb énjét látja a tükörben. Próbáld meg elengedni valahogy a régi énedet.Hisz kapsz jó visszajelzést,hogy csinos lettél már. Hidd el,tényleg az vagy,és megérdemled,hogy legyen valaki aki szeressen és elfogadjon!Ha sikerül elfogadni és nemcsak elfogadni,hanem megszeretned is Önmagad,akkor lesz egy egészséges kisugárzásod, ami által mégszimpatikusabb leszel másoknak :)23N
2011. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ne stresszeld magad és jobb lessz az egész :)

Amúgy,hogy adtál le 20 kg-ot? érdekelne :)

2011. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mind2töknek:)

hát első 10-et ugy h koliban vtam és ugye nem tudtam mindig nassolni, a következő 10-et pedig ugy hogy napi 1000kcal felé nem nagyon mentem:)

2011. jún. 27. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne menj el bulizni :)


A próblémádon nem tudunk segíteni, és most is te generálod a gondot. Miért? Azért mert felteszed a kérdést, és ezzel foglalkozol, ahelyett, hogy hagynád ezt a problémádat és mással foglalkoznál.


Önsajnáltatással nem megyünk sokra.


VJárj el sportolni, fogyj még jobban le ha úgy érzed, de ne vidd túlzásba. Aztán beszélgess ismerősöddel, kérdez ki a véleméynüket magaddal kapcsolatban. Jó külső, rossz belső, tulajdonságok. Aztán értékeld. Vagy írd le egy papírra a gondjaidat, és változtass rajta.


Írhatunk 1000000 féle választ de nem segíthetünk. Addig nem, amí szhez nem térsz.

2011. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha lefogytál 20 kilót akk inkább légy büszke magadra :OO

Marha kevés ember képes erre, mert nincs elég akarat ereje.

Persze nem a betegség, vagy hormonális dolgok miatt kövér emberekre gondolok, ők nem nagyon tudnak lefogyni.

Szal csak lazán :) Am most hány kg. vagy, és kb. hány cm.?

2011. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
lehet, hogy hülyén fog hangzani, kérlek ne értsen senki félre, de az alkohol sokat tud ezen segíteni. nem úgy értem, hogy be kell rúgni, éppen csak annyit kell inni, amennyitől ellazulsz. én is ilyen vagyok egy buliban, mint te színjózanon, viszont egy-két ital után már el tudok beszélgetni bárkivel és nem beszélek hülyeségeket meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak lazábbnak érzem magam és ennyi. ebben nincs semmi rossz.
2011. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tartasz rám igényt akkor szívesen szánok rád időt, hogy egy kicsit megnőjön az önbizalmad. Talán még jó hatással is lennél rám ,mert bizony én se vagyok túl bátor ha szembe kerülök egy lánnyal.

2011. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Amint írtad, még mindig a régi duci lánynak érzed magad. Ennek az oka az, hogy a régi baráti köröddel bulizgatsz. Válts társaságot, szórakozóhelyet, ahol nem ismerik az előéleted, nincsenek alapból lehúzó emberek, hanem teljesen új ismeretségeket köthetsz. Ha már elszántad magad a változtatásra, akkor változtass gyökeresen!
2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!