Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, masztizáskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, masztizáskor?

Figyelt kérdés

Önkielégítéskor, miután elélvezek, zsibbadó, vagy nyilalló érzést érzek a makkomban meg a tájékán.

Meg van az orgazmus meg minden, de utána már azért nem játszok, mert így kényelmetlen. Nem úgy fáj, csak nem jó. Eddig úgy gondoltam ez mindenkinél így van, vagy nem is?


2011. jún. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
De, ez mindenkinél így van.
2011. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó, és utána mikor lehet a következő?

Mert van amikor nem várok csak 5-10 percet, csak akkor rajta marad az ondó és habos lesz, és az elég undorító...

Meg akkor nem annyira élvezetes, és később jön az orgazmus.

Meg a 2. vagy 3. után kevesebb és hígabb az ondó, ez is rendben van?

2011. jún. 26. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj öcsi nelégy már ilyen kuka johogy rendbe van miután kinyüstölted már a kukacod ,hogy kevesseb genyód van
2011. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

xDDDD

Jól van na, mással nem tudom megbeszélni. xDD

Amúgy még egy kérdés, van amikor ilyen barázdák vannak a makkon, mintha ki lenne száradva vagy nemtudom... az mitől lehet?

2011. jún. 26. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nemértem félre amire gondolsz akkor szerintem ez is a maszturbáció következménye,hogy kiszárad picit a makkod!..gondlom főként ez a jelenség is akkor fordul elő nem de bár?
2011. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
maszturbálj kevesebbet és nem lesz ennyi kérdésed. Legalábbis én ezt vontam le az előbbiekből. Nem kell naponta 20-szor egymásútán
2011. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!