Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek b*zi? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek b*zi? Vagy csak nem érett még egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 22 éves, nincs még se barátnője és még nem is igazán volt. Mindig fiúkkal van, lehetne mondani szinte éjjel-nappal egy pár órára, de körülbelül mindig ugyanazzal a 3-4-el. Van, hogy ünnepnapkor is elmennek este együtt, sőt vasárnap is egy pár órára. Nem tudom ilyenkor hova lehet nagyon menni, de biztos van rá magyarázat vagy csak én nem tudom. Nagyon gyanús a dolog és ez már nem csak nekem tűnt fel. Szerintetek simán csak jó haverok vagy nem érett még egy kapcsolatra vagy egyszerűen b*zi?
2011. jún. 26. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

te kinéztél magadnak egy pasit és szted csíra mert szeret a haverjaival eggyütt lógni?


sztem te vagy az aki nem elég érett egy kapcsolatra.

2011. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
egy az egész megfogalmazás hiányos, ebből nem lehet választ kreálni, hiányzik csomó dolog :S
2011. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem néztem ki magamnak, nem is az a téma, hogy tetszene vagy bármi hasonló, egész másról van szó, tudod az a gáz, hogy nem csak én gondolom már ezt róla.
2011. jún. 26. 22:56
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem akartam regényt írni, a lényegre akartam kitérni, tömören ennyi. Ha vmit nem értesz, kérdezz nyugodtan.
2011. jún. 26. 22:58
 5/27 anonim ***** válasza:
szerintem: szegény srácot magasról lesz@rják a csajot.Ő meg úgy gondolja nem megy a pofonfa alá hanem még egy ideig jegeli a csajozás dolgot.
2011. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
ebből nekem nem következik, hogy meleg. nem egy középsulis osztálytársamra igaz volt ez és tudtommal mind hetero.
2011. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
akkor mleg, ha olyan a külseje, és kétértelmá megjegyzést tesz a barátainak..sok lány nem lezbi, mégis sülve-főve együtt vannak
2011. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A külsejéről nem tudom mennyire lenne észrevehető, vagy lehet titkolja azért nem csinál magán olyan kirívót, ami erre utalna. Egyébként rózsaszín ruhát elég sűrűn hord és a járása is elég fura sőőt nagyon is. Egy fiút meg ne hasonlítsunk egy lányhoz. A lányok mások, pletykásabbak, jóhogy sokat együtt vannak a barátnőjükkel.
2011. jún. 26. 23:24
 9/27 anonim ***** válasza:
Hmm...mintha rólam írtad volna. :) És mégsem vagyok homár. Hogy mit lehet csinálni ünnepnapokon a haverokkal? Karácsonykor meginni egy pálinkát és kellemes ünnepeket kívánni egymás családtagjainak. Vasárnap délután ha jó idő van lehet menni focizni, vagy ki a kertbe pókerezni, véres horrorfilmet nézni. Egyébként mivel nem vagyok szép teremtés, nincs nőm se, max néhány egyéjszakás. És sajnos aki megtetszik nekem, annak vagy van valakije, vagy nem érdeklem (hiába a tökéletesen alacsony elvárás). A barátoknak pedig semmi köze sem a nőkhöz sem a búzasághoz, annyit tudok, hogy nagyon szívesen töltöm velük az időmet, és semmi pénzért nem válnék meg tőlük. Akkor sem ha lenne barátnőm. Ja és figyeld meg, hogy aki homár, az inkább a lányok társaságát keresi "barátkozás" szempontjából, de sosincs köztük semmi, csak feltűnő barátság.
2011. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ja...rózsaszínű ruhát nem hordok XD
2011. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!