Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves lány lehet érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány lehet érett egy komoly kapcsolatra? 15/F

Figyelt kérdés
Év elején megismertem egy 13 éves lányt, egy suliba járunk (gimibe). Nagyon tetszik, kedves, aranyos. Minden szempontból látszik rajta, hogy komoly a korához képest. A viselkedése, a felfogása... Az osztálytársaihoz viszonyítva sokkal érettebb. Mi a véleményetek, szerintetek összejöhetne vele a dolog? 15/F
2010. dec. 9. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Egy pár hétig, hónapig, évig biztos, de nem valószínű, hogy az ilyen tini kapcsolatok sokáig tartanak. Hidd el ha visszamehetnék az időben én nem kezdenék el pasizni 13 évesen... 23L
2010. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni csak nehogy a végén magadba csalódj!
2010. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a fiatal korban még senki nem szokott "érett lenni komoly kapcsolathoz".

Szerintem visont minden kapcsolathoz úgy kell hozáállni,mintha komoly lenne, vagy komoly lehetne. Közben majd kiderül.

2010. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
49%
Egy 15 éves fiú lehet érett egy komoly kapcsolatra?!
2010. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%

persze, hogy lehet!

ne hallgass az itteni "bölcsekre"

2010. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
Menjetek vissza az óvodába! Mindenki csak azt hiszi, hogy ebben a korban már hú de érett meg milyen felnőtt! Csak, ha baj van, akkor mindenki szarban hagyja a másikat.
2010. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Ja, ne kezdjen egy tini se kapcsolatba, mert éretlen rá. És mondjuk 17-18 éves korában mennyivel lesz éretebb nulla tapasztalattal? Semennyire... Nem a korra jön az érettség, hanem a tapasztalással.

Úgyhogy kérdező, ha akartok, járjatok, de számíts rá hogy nem együtt fogjátok leélni az életeteket.

2010. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Az lemaradt hogy 23/N, mielőtt még 14 éves kiskamasznak néznének...

09:39-es voltam

2010. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem még te sem vagy érett egy komoly kapcsolatra. De ha már így adódott, próbáljátok ki, egy ideig biztos jól ellesztek, csak így lehet tapasztalatot gyűjteni.

AZTÁN NEM LEFEKTETNI!!!

Amúgy 14/F

2010. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát...komoly kapcsolatra egyikőtök sem elég érett még. Mondhat bárki bármit, de ebben a korban egyrészt nem kell komoly kapcsolat, másrészt értelme se lenne. Sajnos sok végeredményét láttam, hogy gyerekként már "komoly" kapcsolatba lépet, és 17-18 éves korára gyereket szült (tanulmányait nem fejezte be, munka semmi). Azt tanácsolom, hogy inkább éld ki magad (persze ne billenj át a ló másik oldalára!). Hogy mikor is kezdj komoly kapcsolatba? Amikor találsz egy olyan lányt aki elég érett hozzá, nem ez a "szercsipuszcsiláwcsi" génhulladékok amikkel mostanába összefuthatsz/futsz.

És mégegyszer csak azt tudom mondani, ne kötelezd el magad ilyen korán, menj szerez tapasztalatott, ismerkedj, mert később csak a bajaid lesznek.


Archy Bácsi

2010. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!