Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
a párom 2 hónapja kiment kamionozni.alig látom.nagyon egyedül érzem magam!!szükségem van társra,annyira rossz így.külön életet élünk így.nem történnek közös dolgok.nem alakulnak közös emlékek.nagyon nehezen viselem.azt ne írjátok hogy menjek társaságaba,mert megígértette velem hogy nem járok el.de így meg borzasztóan magányos vagyok.el lehet ezt viselni valahogy?nagyon hiányzik.itthon minden emlékeztet a létére,csak éppen nincs itt.rossz este egyedül feküdni le,reggel egyedül ébredni,egyedül kávézni.ezek közös dolgok voltak,amik nagyon jók és hiányoznak.ti mit csinálnátok hogy elviselhetőbb legyen?nagyon szeretjük egymást.most próbálkozunk a babával.ami így nehezebb.minden egyedül rám hárul most.de a legrosszabb az hogy olyan mintha kilépett volna az életemből.van párom,és még sincs.hogy lehetne jobban elviselni???
2008. febr. 24. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lassan majd idővel jobban megszokod talán. 2 hónap még nem olyan sok idő. Amíg egyedül vagy, készülj arra, amikor hazajön, és veled lesz, adj meg neki akkor mindent, legyetek együtt (de persze lehet hogy akkor meg fáradt, szóval ez tőle is igényel megértést), amennyit csak tudtok, és értékeld ezeket a perceket és órákat. Ne is gondolj szerintem arra hogy társaságba menj mert az nem is biztos hogy jót tenne a kapcsolatotoknak, ha megígértette hogy nem mész, azt jelenti, nem szeretné. És ha vennétek egy kiskutyát? (csak egy ötlet.) Talán tanulj valamit, olvass, csinálj valamit amit amúgy nem szoktál, kezdj bele valamibe ami elvonja a figyelmed, és próbáld elfogadni a helyzetet. Talán próbáld élvezni is hogy egyedül is vagy, van magadra időd, tudsz gondolkodni, olvasni stb.

Egyébként teljesen megértelek. Ha eltelik még ugyanennyi idő és nem javul a helyzet, talán elgondolkozhatna hogy munkát vált.

2008. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.a kutyára én is gondoltam.csak sajna társasházban lakunk és az udvarban már van egy valakinek.igen ő mingig fáradt.ha itthon van 2 napot azt átalussza.én meg csendben vagyok.nem merek csinálni semmit.nincs nagyon sok időnk.de talán javul majd a helyzet...
2008. febr. 25. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Társasházba is szerezhetsz be zebrapintyet, papagályt, aranyhörcsögöt, tengerimalacot. Bármit ami él és mozog.


Amúgy meg gondolj arra, ez biztosan neki is nehéz időszak. Szerintem ő most úgy gondolja, megteremti az anyagi biztonságotokat mire a babóka megérkezik. Látod, gomdoskodó apa. Szeretne mindent megadni neki, nektek.

2008. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia.tudom hogy ezért megy,ami nagyon jól esik.csak állandóan féltékenykedik.mindig azt mondja hogy mi van ha megcsalom míg ő oda van.én elváltam és az exxemre féltékeny.pedig nincs miért.sose csalnám meg.amúgy van két tengerimalacom.ők a társaságom.de mégse a szerelmem...a hiányát hogyan dolgozzam fel?
2008. febr. 25. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És így próbálkoztok a babával??
2008. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
így próbálkozunk.de sajna nagyon kevés így az esélye!
2008. febr. 28. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
érdekes... ha 2 napokat tölt otthon, és akkor is alszik, meg piheni a nagy utazásokat, és mondjuk szakít rád esetleg egy szűk félórát, amikor szexelhettek, ebből inkább ne legyen baba! vagy csak ő akar esetleg babát, hogy bebiztosítsa magát, míg távol van, te nem csalod meg, hisz összeköt titeket a leendő baba... biztos, hogy elég szilárd ez a kapcsolat? mások élnek azért távkapcsolatban, meg ritkán találkoznak, de így muszáj megbíznotok egymásban! szerintem a babát akkor vállaljátok be, mikor már nem utazik annyit, vagy esetleg ott is hagyja ezt a melót! te biztosan nagyon vágysz a meghitt együttlétekre, talán beszélj vele, hogy megérted, hogy fáradt, mikor hazamegy, de azért próbáljon meg rád is figyelni kicsit, mert te nagyon szereted őt - gondolom persze. az pedig amúgy eléggé durva, hogy ha megígértette veled, hogy ne menj sehova! ez azt jelenti, hogy tényleg nem bízik benned, és tulajdonképpen megzsarolt, vagy fenyegetett, hogy zárkózz be a lakásba, és punktum! nem tudom, de valahogy a bizalom és a kellő kommunikáció hiányát érzékelem ebben a szituban, de javítsatok ki, ha tévedek!!!
2008. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most még rosszabb lett.csak 3 hetente lesz itthon egy hétvégére.azt mondta igazam van menjek társaságba.bízik bennem,csak félt.a babát mindketten akarjuk.már akkor is próbálkoztunk mikor még nem járt külföldre.tudom hogy muszáj mennie de nem minden áron.szerintem.egyébként én sem érzem stabilnak a kapcsolatot.és ez már elég baj.
2008. márc. 3. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj megszoknod, én megbeszéltem a párommal, hogy babát szeretnénk,nem megy kamionozni,itthon van a helye, nemcsak magamért szülök, teljes családot szeretnék, egy társal magam mellett.Én nem tudnám elképzelni,hogy ne legyen itthon, és szerencsére ő sem.Ha megoldható , beszélj vele, hátha ki tudtok találni valamit.Nem kell külön élni,mert ez így valóban nagyon rossz.
2008. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne , nem mondaná, hogy ne menj társaságba. Miért várná el tőled, hogy otthon csücsülj egyedül?

A szerelem bizalmon alapszik és ha nem bízik benned, megette a fene..

Hogy otthon mit csinálj? Tanulj nyelvet, vagy varrni, olvass, sétállj, biciklizz, bár ezek sablon dolgok, nekem sincs kedvem ezekhez, ha depis vagyok.

A babával még várnék a helyetekben, ogy kialakuljon mi lesz ebből, mert sajna ez a helyzet könnyen szakításhoz vezet.

A pénz meg szerintem sem mindegy, de én is hasonló helyzetben vagyok, bár párom mellettem alszik, de reggel elmegy, este jön haza, és kiidegelik teljesen a melóhelyén, itthon hozzá sem lehet szólni. Hiába keres közel 300 ezret, azt fel is adjuk csekkekre, élni sem marad.

Elmehet nyugis helyre kevesebbért, de abból meg hogy jövünk ki? (én terhesen tápon vagyok itthon)

Szóval nem könnyű

Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy ki mit akar, ki mit gondol, és hogy hogy legyen, hogy mindenkinek jó legyen kicsit:-)

2008. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!