Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki magányos? Írhattok kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki magányos? Írhattok kis történetet hozzá hogy ki éppen miért érzi magányosnak magát mire vágyik?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írhattok

És kérlek azok ne válaszoljanak akik hülyeségeket írnának nincs sok humorom úgyhogy légyszives válaszoljanak azok az emberek máshova akik veccesek akarnak lenni.

20L


2011. aug. 28. 13:11
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Én pl azért vagyok magányos mert két éve nem járok iskolába és dolgozni sem sikerült elmenni és csak most fog sikerülni majd suliba menni kevés barátom van mert zárkózott vagyok és nagyon vágyok egy férfire aki végre a társam lesz. Csak nehéz megtalálni.
2011. aug. 28. 13:14
 2/33 anonim ***** válasza:
Menny emberek közé
2011. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb, és akkor a férfit is könnyebb lesz megtalálni. :) Zárkózott emberekkel nehéz mit kezdeni, én is beszélgetek egy lánnyal, aki szégyenlősebb, zárkózottabb, és komolyan néha már nem tudok mit kezdeni vele, mikor a 3 soros mondandómra annyit ír, hogy értem. Szerinted kivel fog egy srác előbb kapcsolatot létesíteni, aki zárkózott, vagy aki nyitott? Ne értsd félre, nem leszúrni akarlak, meg ilyenek. De miért vagy zárkózott? Csak úgy nem lesz senki sem zárkózott. Félsz valamitől?
2011. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Majd fogok de tudod elég nehéz céltalanul bolyongani a városban és egyik buszról másikra szállni, hogyha nincs hova menni.
2011. aug. 28. 13:19
 5/33 anonim ***** válasza:
Legyen cél h hova akarsz,valamit csak szeretsz csinálni
2011. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

13:18-as

Nem ennyire vagyok zárkózott csak nehezen barátkozom össze az emberekkel először. Semmi önbizalmam nincsen szinte pedíg nem kéne hogy ilyen legyek tudom. Csak ha hozzám nem jönnek oda akkor én sem mert félek hogy úgysem érdekelném mert biztosan meg van neki a saját baráti köre barátnője stb. És így inkább csak megyek tovább.

De ha valaki már összebarátkozott velem akkor neki már nyitott vagyok és inkább én vagyok az aki sok soros dolgokat ír csak az eleje nehéz.

2011. aug. 28. 13:22
 7/33 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor van az, hogy nincsenek az embernek barátai..csak ennyi szerintem neked ez a bajjod.

Ha már van egy barátiköröd akkor néha már vágysz a magányra is.

Tegyük fel azért vagy magányos mert nincs mondjunk melletted valaki ilyen kapcsolat téren, hát az is bele tartozik...de amúgy, ha már van egy baráti köröd fiúkkal és lányokkal vegyessen...ami mondjunk nem egy emberből álló kör:D akkor már sokat orvosol ezeken a problémákon.

Többet kell tényleg barátkoznod meg alkalmazkodnod. Tényleg nagyon nehéz, mert ahogy meglesz a baráti köröd mert lehetetlen, hogy nem,...akkor a magány után elég nehéz úgy alkalmazkodni, hogy tetszen másnak a viselkedésed mert magadhoz vagy szokva. De mindenképp társaságba kell menni. Az antiszoc emberek tényleg magányossak szoktak lenni..én is az voltam. Most is az vagyok csak már nem annyira.

2011. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Sátán fia:

Táncolni nagyon szívesen mennék vagy úszni vagy íjászkodni. Csak ezek a dolgok nagyon drágák és én meg spórolós vagyok hogy majd a jövőben legyen alapom amivel el tudok indulni.

2011. aug. 28. 13:24
 9/33 A kérdező kommentje:

13:23

Vannak barátaim de nagyon kevés és leginkább lányok. És nagyon jó lenne ha néhány fiú is lenne a társaságban de sajnos nem sok van.

2011. aug. 28. 13:26
 10/33 anonim ***** válasza:

én is magányos vagyok, pedig társasági embver vagyok, körülöttem tényleg szinte mindig hemzseg vki. :D

de ettől függetlenül néha csak hagyom hogy beszéljenek, és végtelenül unom, meg jelképesen fogom a fejem, hogy hova is kerültem.

annyi emberrel beszélek, és szinte minddel rettenetesen felszínes dolgokról lehet csak.

de az érzéseimet, ilyesmiket, titkokat nem tudom megosztani senkivel.

2011. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!