Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire szamitsak? 14 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szamitsak? 14 eves lany vagyok. Mostanaban jobban osszehangolodtam egy fiuval aki 20 eves es raadasul a kereszttesom. Eszre vette h tetszik nekem, es neha beszelek vele Facebook-kon is. Es azt mondta h en is tetszem neki.

Figyelt kérdés
de neki van egy vele egykoru baratnoje.. de kozben meg nekem "udvarol"..olyan dolgokat ir sms-ben is h csak arra gondolok h tuti h tetszem neki.. letezik h engem valaszt es szakit a baratnojevel?
2011. jún. 27. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

naív kislány vagy és ez nem bántás

a pasik szeretik áltatni, udvarolgatni a lányoknak, pláne ha tudják hogy fiatal, tapasztalatlan (és ezt sem rosszindulatból írom, csak mert ilyen fiatalon gondolom nincs sok tapasztalatod)

én is átéltem, én is voltam ilyen :)

2011. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
MI az hogy kereszttesó?
2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem vok en naiv csak nem valami jol fogalmaztam meg... a kereszteso az az amikor a keresztanyam fia..:P es igy sokkal tobbet talalkozunk....
2011. jún. 27. 11:24
 4/16 mimano ***** válasza:
95%
Szerintem se várj sokat a dologtól főleg azért, mert ha a barátnője is 20 akkor hatalmas visszalépés lenne egy 14 évessel járni.
2011. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Észrevette, hogy tetszik neked, egyértelmű. Most pedig "játszik" veled. nem lesz belőle semmi... Szakítani pláne nem fog miattad a barátnőjével. Akkor se ha a lány megtudja (max egy jót nevet az egészen, azt kész:))
2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nálunk általában a keresztszülők azok rokonok, így a kereszttesó is unokatesó, d akkor gondolom nálatok nem vér szerinti dologról van szó.

Jobban jársz ha nem foglalkozol vele, nem hiszem, hogy jó szemmel néznék a szülők a dolgot.Meg neki van barátnője aki korban is hozzá való, te még fiatal vagy hozzá.

2011. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

így van,


felejtsd el.. jobb úgy

2011. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hat igen nem verszerinti rokon....ha az olyan konnyen menne h elfelejtsem..;/
2011. jún. 27. 11:39
 9/16 mimano ***** válasza:
Menni fog ne aggódj, amúgy sem neked való még az a korosztály.
2011. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az nem anyyira szamit..marmint a korosztaly...am van egy baratnom az olyan idos mint en es 2 eve egyutt van egy pasival az meg 23 eves..:D
2011. jún. 27. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!