Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire szamitsak? 14 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szamitsak? 14 eves lany vagyok. Mostanaban jobban osszehangolodtam egy fiuval aki 20 eves es raadasul a kereszttesom. Eszre vette h tetszik nekem, es neha beszelek vele Facebook-kon is. Es azt mondta h en is tetszem neki.

Figyelt kérdés
de neki van egy vele egykoru baratnoje.. de kozben meg nekem "udvarol"..olyan dolgokat ir sms-ben is h csak arra gondolok h tuti h tetszem neki.. letezik h engem valaszt es szakit a baratnojevel?
2011. jún. 27. 11:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vegul is most iden augusztusban mar 15 leszek..:P
2011. jún. 27. 11:58
 12/16 mimano ***** válasza:
100%
Hidd el még nagyon gyerek vagy.
2011. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne higyj neki! Egyik barátnőm 15 évesen járt egy 22 évessel, megfektette a gyerek rá egy hétre otthagyta. Nővérem 16 évesen járt 23 évessel, őt is megfektették csak őt 2 napra rá dobták. Nem bántásból mondom, csak azért vigyázva tedd szét a lábad...
2011. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

szerintem is felejtsd el

az osztálytársam 13 éves és 38 éves pasija van az má kicsit GÁZ

2012. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pedofil a pali vegulis nem para .. sztem felejtsd el az ilyenek nagyon betudnak etetni kenyérrel mint a halat veled egy koru sraccal ismerkedj en amondo vagyok vagy be is szopathatod hogy el mondod a barátnőjének h neked írogat es akkor lesz esélyed ha ennyire szimpatikus légy könyörtelen csak igy tudod megszerezni esetleg de en meg mindig nem tartom helyesnek éretlen vagy meg egy felnott sráchoz.
2014. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14 esnek: Az az apja lehetne már XDD


Kérdezõ: Hagyd a pics@ba és mint írta a 15 ös SZOP@SD MEG!!!!

2015. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!