Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fikázó emberek, nem kétszínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fikázó emberek, nem kétszínű dolog fikázni itt másokat, a témakörben, mikor segítségre szorultok?

Figyelt kérdés

ha azon az alapon indulunk ki, hogy nem szórakozni, alázni, vagy sértegetni jönnek fel mások (bevallom elég sekélyes dolog lenne emiatt beregisztrálni), akkor mégis milyen alapon fikázgatnak, vagy kérdőjelezik meg a kérdés lényegét azok, akik valószínűleg azért regisztráltak, mert nekik is, tegyük fel, e témakörben gondjaik vannak?

alfahímek és bétacsajok osztják az észt, de hopp. nekik is szükségük van segítségre, elvégre azért regisztráltak be.

komolyan mondom, kicsit olyan ez az egész, mint mikor az elmegyógyintézetben röhögi ki Napóleont Nagy Sándor, hogy mégis mit képzel magáról, mindeközben csóválja a fejét, legyingetve egy öregúr, a háttérben, aki nem mellesleg Isten(nek hiszi magát).


2011. jún. 27. 12:39
1 2
 1/11 ediZeJ ***** válasza:
100%
Mert szerinted a 600 milliárd uristen segítség terhes vagyok meg ennyi évesen ennyi centi kérdésekből nincs elegünk? Enyhén gáz már h napi szinten van ilyenből v 20 kérdés...
2011. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szívok vért ha nagyon bugyuta a kérdés PL: Miért van az hogy kevesebb ondóm van 4 orgazmuso után,de igazad van mert én is megfigyeltem ,hogy ebbe a támakörbe nagyon sok a kis nyomi oltogatós tirpak!!!
2011. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

meg ami még aljas: mikor van egy embernek valami problémája, és a problémáját röhögik ki.

kb. mintha a pszichológus a pofájába röhögne a páciensének, hogy mit húzza fel magát ilyen dolgon az életkeptelen kis kötsög.

2011. jún. 27. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert annyi köcsög van itt, hogy az nem igaz. Azért jönnek ide, mert unatkoznak. Egyébként én is ezt a kérdést akartam feltenni.
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ediZeJ ***** válasza:
Persze vannak olyanok akik ebben lelik örömüket, hogy fikáznak másokat meg az ilyen kérdésekre is ilyen hülye válaszokat adnak, de azért azt is vegyük figyelembe, hogy legtöbb esetben a kérdés a szánalmas...
2011. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a kérdés lehet szánalmas, de ha nem kamu, akkor a tőled telhető leghasznosabb választ kellene adnod.

ha nem, akkor kár böfögni.

2011. jún. 27. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
A kedvencem, mikor valaki segítséget vár, és tudja, hogy talán semmi esélye arra, hogy megoldja a problémát, vagy nagyon kevés, de megkérdezi, hiszen hátha tud valaki segíteni, és nem adja fel a reményt. Ilyenkor pedig kap ilyen választ: hagyd a pics@ba. Na ekkor el szoktam gondolkozni, hogy miért kell erre így válaszolni. :(
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ediZeJ ***** válasza:
100%
Csak h tisztázzuk a dolgot én sose adok bunkó tirpák választ de ha tényleg olyan a kérdés akkor mi az istennek kell feltenni? + ez a kategória 18+ és lemerem fogadni h az ilyen hülye kérdést feltevők 90% még 15 se múlt el...
2011. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"kb. mintha a pszichológus a pofájába röhögne a páciensének, hogy mit húzza fel magát ilyen dolgon az életkeptelen kis kötsög."


A pszichológus képzett szakember, akinek az a dolga, hogy egész nap ilyen baromságokat hallgasson és valahogy segítsen az ember baját, az ide irkálók viszont nem.

Az pedig tényleg kib*szott idegesítő és felháborító, hogy naponta 20 olyan kérdés van, hogy

- 13 éves vagyok, hogyan közeledjek egy 26 éves felé?

- gáz, ha 14 centis a farkam?

- lehetek terhes?

- igaz, ha első alakalommal nem védekezünk, akkor nem leszek terhes?

stb.

De még hosszasan lehetne sorolni. Azt sem értem, hogy 14 éves kis idióták miért írogatnak ide, amikor elvileg 18 felettieknek szól az oldal. Ha pedig olyan érettek és okosak voltak, hogy 14 évesen védekezés nélkül dugtak, akkor vállalják a következményeket és a szülőkkel vagy olyan emberekkel osszák meg a problémát, aki tud segíteni és ne ide írkáljanak, mert nagy valószínűséggel nem fognak normális választ kapni.

De gondolom azért tetted fel ezt a kérdést, mert téged is elküldtek már a francba a "súlyos problémáid" miatt.

2011. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, az a sok válasz, ami szerintetek elfogadhatatlan és bunkó, valójában nem az, csak éppen úgy van megfogalmazva, ahogy, és nem vagytok képesek átlátni ezen a megfogalmazáson. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Amúgymeg én speciel azért regisztráltam, hogy hozzászólhassak, plusz nemtudom észrevetted-e, hogy nem témakör szerint kell külön regisztrálni.

2011. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!