Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükszégem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükszégem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy srácról lenne szó, kb. 7 éve nem találkoztunk, de amúgy elég közel lakik.. a mellettünk lévő városban. Aztán 2-3 hete ramírt h akar valamit, és mondtam h én nem szeretnék. Erre föl összefutottunk az állomáson. Együtt utaztunk haza, de ennyi az egész.. Aztán megint összefutottunk, és a buszon teljesen rámmászott, én meg adtam neki egy pofont,mire ő meghogy ne mert ott ül az öreganyja. Hát mondom leszarom. Menj tőlem messze, kerülj el és nem kapsz meg...de persze nyomult. Erre föl rámír,idézem: pinna. Se szia se semmi,csak így egyből. Most meg hív egy idegen szám, modom igen? ő hogy jó estét.. Mondom szia. Erre föl ő meg hogy punna. Több se kellett hozzá hogy tudjam ki hív.. A helyzet sajnos az, hogy fogalmam sincs róla honnan van meg a számom neki, de nem is akarom megtudni, csak ne kelljen vele még egyszer szóba állnom.. Bocsi ha hosszúra sikeredett, légyszi segítsetek!
2011. ápr. 21. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Jelensd fel szexualis zaklatasert, legalabb ijesszenek ra a zsaruk, hulye kis pocs.
2011. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát elég gyerekes csávó lehet... én megfenyegetném valamivel..szólsz a szüleinek..stb. vagy jónagyot behúznék neki.
2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ebben mi nem sokat tudunk segíteni!


De ha gondolod pár napig eljátszom h a pasid vagyok (megbeszéljük mennyiért), ugy csináljuk h lásson is minket és akkor leszál rólad!

2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező elmult 18 és nincsenek rajta sérülések akkor a rendőrség nem tesz semmit! Mert nem is tehet!
2011. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat arrol a kis tudatlan balf@sznak nem kell tudnia, ird meg neki egyszruen h feljelentetted. Ha tovabbra sem hagy beken, kerj felnott segitseget (gondolom, olyan 15-16 koruliek lehettek)
2011. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Röhögd ki! Te adtál neki pofont, nem ő neked, miért akarod még bántani?! Ő meg majd megszakad, hogy halljad, hogy hisztizik. Biztos nem figyeltek rá a szülei mikor sírt. Sajnálni kell.

Ja, és ha véletlen húztad volna az agyát, és utána csinálta... akkor meg igaza van, de attól még a megoldás ugyanez.

2011. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a francba az ilyen sötét bunkó paraszt embereket, tagadd le hogy valaha ismerted és tudod a nevét...
2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!! :) sokat segítettetek :))
2011. máj. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!