Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha áll a farkatok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha áll a farkatok akkor a herétek lóg vagy felhúzódik és ha felhúzódik akkor mennyire?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 12:44
1 2
 1/11 ediZeJ ***** válasza:
100%
Ugyan ott van mint amikor nem áll nem szalad el :D
2011. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Felhúdzódikk a zagyammig és akkó lüktet a homlokomná és fojik a zórombú a gennyóó.
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott marad. A here csak a hidegtől húzódik fel :)
2011. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi az a húzódás..

De amúgy a herék általában semmilyen izgalmi vagy belső dolog miatt nem szoktak se feljebb se lejjebb lenni.

Egyetlen dolog miatt a hőmérséklettől függően közeledik vagy távolodik a testtől. Minél magasabb annál távolabb, minél hidegebb van annál közelebb akar lehelyezkedni.


Remélem ez volt a kérdés.

2011. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem ha pár napig nincs magömlésem akkor felhuzodik,de van olyan hogy log
2011. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez biosz :D látom a témában vagytok :D
2011. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, és erre én is kíváncsi lennék. Normál esetben lógnak a heréim, de merevedéskor felhúzódik, sőt bizonyos testhelyzetben (pl. széttett lábak) egészen el is tűnnek. De ezt megfigyeltem filmekben is, és nem egyedi a dolog, mások is vannak így. Miért, és mitől lehet ez? Miért nincs így mindenkinél?:))
2011. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tehát akkor elmondom:D azért mert ugye a here azért van kívül, hogy a spermiumoknak megfelelő hőmérséklet keljen, és ha föl húzódik, és emiatt mivel meleg lesz bent, a spermiumok "pusztulnak jobban" és általában erekció előtt szokott felhúzódni, hogy a spermiumok jobban ki tudjanak lővelni, és kisebb a táv, mert a herevezeték összehúzódik. ennyit tudok kb róla.. remélem nagyjából tudtam segíteni
2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A második válaszon befostam.
2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a 21:06-os rá tapintott a lényegre. nekem is volt már olyan hogy eltüntek a heréim és nem tudtam hogy ez normális-e vagy nem.
2011. júl. 13. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!